Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот draga.mihova » 21 Яну 2015, 15:07

Може би от зимата и аз не зная вече, но усещам в последните няколко месеца колко много ми се отпуска кожата на лицето. Сякаш нямам толкова бръчки, отколкото я виждам повехнала и с нужда от лифтинг :idea: :)

Подчертавам, че не бих искала оперативен такъв, тъй като не намирам за красиво този тип лица
Mask.jpg
Mask.jpg (9.13 KiB) Прегледано 4086 пъти

Не съм убедена, че и кремовете с лифтинг ефект биха помогнали повече от маските, които мога да си направя в домашни условия. :idea: :roll:
Четох за адски много и различни маски с лифтинг ефект, които могат да се приготвят и в домашни условия, но не зная кои от тях биха дали ефекта, които ми се иска.

Надявам се да получа повече информация за това до колко е възможно да повдигнеш малко от малко поне кожата на лицето си, тъй като ме плашат всички тези промени. :| Всъщност възможно ли е постигането на лифтинг ефект в домашни условия :?: :?: :?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот annydance » 21 Яну 2015, 15:10

Помня, че една приятелка разказваше, че преди да отиде на някакво по-важно вечерно събитие си прави маска с белтък и няколко капки лимон, може да опиташ да правиш такава маска през ден, например и да видиш как би ти подействала :idea: :)
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот Rali_hr » 22 Яну 2015, 14:09

Не знам дали може да има толкова голям ефект ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот nadqta » 22 Яну 2015, 14:12

Като цяло няма нещо, което да върне или спре времето, затова си мисля, че нито домашни маски, нито кремове могат да помогнат, но можеш да правиш различни опити, все нещо ще се случи... предполагам :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот Andrey » 22 Яну 2015, 14:46

nadqta написа:Като цяло няма нещо, което да върне или спре времето, затова си мисля, че нито домашни маски, нито кремове могат да помогнат, но можеш да правиш различни опити, все нещо ще се случи... предполагам :roll:

Знам, че има някакви кремове, чиито цени са доста сериозни, над 100лв. които са точно за да се постигне лифтинг ефект, но уловката е там, че е временно, т.е. излизаш на гала вечертя, мажеш се и сваляш 15г. от лицето си, на другия ден пак си си ти. :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот S_Milenska » 29 Яну 2015, 14:32

Не е възможно, като остаряваме - остаряваме и това е положението, няма как да се спасим от годините.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот Lilly_milly » 29 Яну 2015, 15:29

Andrey написа:
nadqta написа:Като цяло няма нещо, което да върне или спре времето, затова си мисля, че нито домашни маски, нито кремове могат да помогнат, но можеш да правиш различни опити, все нещо ще се случи... предполагам :roll:

Знам, че има някакви кремове, чиито цени са доста сериозни, над 100лв. които са точно за да се постигне лифтинг ефект, но уловката е там, че е временно, т.е. излизаш на гала вечертя, мажеш се и сваляш 15г. от лицето си, на другия ден пак си си ти. :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: На мен точно това не ми изглежда възможно и логично, няма как един крем да има действа 2 часа, :mrgreen: че и да сваля по 15 години :mrgreen:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот Kremiliya » 29 Яну 2015, 16:26

Lili Mili Има, аз съм виждала този ефект дори, наистина изпъват кожата, не ги знам за какво и действат за една вечер, т.е. мажеш се, отиваш дето ходиш и утре си си пак ти :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот Elica » 29 Яну 2015, 17:56

хаха ;)) Ако ставаше толкова лесно, нямаше да ги има пластичните хирурзи... започне ли да се отпуска кожата на лицето нищо не може да ѝ помогне.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е да постигна лифтинг ефект в домашни условия?

Мнениеот zheleva212 » 08 Ное 2016, 16:07

Трудно ми е да повярвам, рекламират разни кремове с такъв ефект, но рядко съм срещала такива.
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта