Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Бягане, упражнения у дома, поддържане на формата, аеробика, плуване, кардио тренировки, други спортове

Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот red_eyes » 21 Яну 2015, 17:22

В неделя гледах едно предаване по някоя от чуждите телевизии, нямам спомен коя точно. Ставаше въпрос за едно съвсем елементарно, на пръв поглед, упражнение, на което целта е да останеш на един крак и да запазиш равновесие, до тук звучи наистина елементарно :!: :D

На следващ, по-сложен етап е да затвориш очи и отново да запазиш колкото е възможно по-дълго време равновесие, ето така
images.jpg
images.jpg (8.39 KiB) Прегледано 2345 пъти
като смисълът на това е да се покаже до колко са в равновесие вътрешните ти органи, :idea: ако затвориш очи и не можеш да пазиш равновесие по-малко от 10 секунди, значи трябва да се замислим за състоянието си. :|

Всъщност по този начин, с това упражнение можем да се научим да поддържаме равновесието на вътрешните си органи, като в същото време не позволяваме на тялото да старее, а ако има известен дисбаланс да го отстраним и да се подмладим :idea: :idea: До сега опитах няколко пъти и не падам винаги, но има и случаи, в които при преумора, наистина, не мога и 2 секунди да стоя на един крак със затворени очи :|

Опитвали ли сте това упражнение за поддържане на равновесието на вътрешните органи и смятате ли, че би дало ефекта, който се очаква след необходимия брой направени пъти :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот niya_mazova » 21 Яну 2015, 17:26

Не, това предполагам произлиза от източните учения и ми изглежда доста надеждно, след малко ще опитам да го направя, а и с удоволствие бих го добавила към упражненията си сутрин :idea: благодаря :)
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Lollipop » 22 Яну 2015, 12:02

Не правя упражнения за да си държа вътрешните органи по определен начин :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот S_Milenska » 22 Яну 2015, 13:18

Не съм пробвала, звучи обаче интересно, мога да пробвам, пък и сякаш не е трудно :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Loreyn » 22 Яну 2015, 13:22

мисля, че е доста относително и не съм сигурна каква връзка може да има с вътрешните органи това упражнение :roll:
Loreyn
 
Мнения: 212
Регистриран на: 07 Ное 2013, 14:35

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Snejna » 22 Яну 2015, 14:26

Не мисля, че равновесието показва дали сме наред с вътрешните органи и тяхното равновесие дали е добре, смешничко :))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Mon_ton » 23 Яну 2015, 14:44

Не съм мислила, че вътрешните ми органи вече не са в равновесие и нещо не им е наред ;))
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Andrey » 23 Яну 2015, 15:50

Брейй, честно за това не се бях сещал, източните упражнения ще ме оставят без думи :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот Rali_hr » 23 Яну 2015, 16:36

Еха, ще го пробвам, туко виж си подредя вътрешните органи в правилния ред ;)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опитвали ли сте упражнението, с което се поддържа равновесието на вътрешните органи?

Мнениеот silver933 » 23 Яну 2015, 17:00

Изобщо не вярвам на такива глупости.. според мен това са си разни измислени истории, като тези индийски разни столчета и глупости :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Фитнес и кардио активност

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron