Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот nadqta » 22 Яну 2015, 14:37

Усещам как от зимата, студения въздух, сешоара и пресата, косата ми започна да се изтощава, а напоследък покрай мене се носят слухове за това колко полезно било кафето за косата и как подхранва косата :idea:

Доста добре ми се струва като идея, понеже ми се искаше да постигна няколко тона по-тъмен нюанс на косата, а освен, че подхранва косата, кафето я прави и малко по-тъмна с по-редовна употреба :idea: Смятам, че на мен ще ми отива, понеже и тенът ми е подобен
hair.jpg
hair.jpg (9.98 KiB) Прегледано 8657 пъти
Надявах се по-скоро някой опитвал кафето с цел потъмняване и подхранване на косата да си каже предложенията и съветите :idea:
Смятате ли, че наистина става като при степчетата - бързо и ефективно оцветяване, но без химикали, а с бонус - подхранване :roll: има ли някаква истина в това или си е мит :?
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот MerryPop » 22 Яну 2015, 14:40

Не съм сигурна какъв ефект би дало кафето, предпочитам натуралните масла, като тези на Икаров, повече им вярвам :!:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот Kremiliya » 22 Яну 2015, 15:13

MerryPop написа:Не съм сигурна какъв ефект би дало кафето, предпочитам натуралните масла, като тези на Икаров, повече им вярвам :!:

Ами то кафето си е натурално :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот Lili_pili » 22 Яну 2015, 18:14

Може и да подхрани кафето косата ни - все пак съдържа доста полезни съставки, аз ще пробвам. :) изглежда ми лесно :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот Локумът » 23 Яну 2015, 09:58

Да бе :))) изобщо не вярвам, сигурно е поредния мит, който някой е измислил просто, за да го има ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот silver933 » 23 Яну 2015, 17:12

Хихи, трябва да кажа на жена ми да пробва, все ѝ давам някакви безумни рецепти от форума някой ден ако я унищожа, ... не знам ... :lol: :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот mangusta » 20 Фев 2015, 12:55

silver933 написа:Хихи, трябва да кажа на жена ми да пробва, все ѝ давам някакви безумни рецепти от форума някой ден ако я унищожа, ... не знам ... :lol: :lol: :lol:

Като чета, ми се струва, че с цел искаш да я унищожиш, не по грешка :idea: :lol: не, че давам идеи ама с цианкалий ще пожънеш по-бързи и сигурни рецултати :D
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 13:11

Хахахаха :) Интересно, аз обаче бих пробвала, надали много ще навреди на косата ми, а и дори ако кафето е хубаво, туко виж я съживи, че след зимата е много изтощена! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот mix_twix » 20 Фев 2015, 13:55

mangusta написа:
silver933 написа:Хихи, трябва да кажа на жена ми да пробва, все ѝ давам някакви безумни рецепти от форума някой ден ако я унищожа, ... не знам ... :lol: :lol: :lol:

Като чета, ми се струва, че с цел искаш да я унищожиш, не по грешка :idea: :lol: не, че давам идеи ама с цианкалий ще пожънеш по-бързи и сигурни рецултати :D

Пробвай - по-добре първо жената, ако не стане - се концентрирай върху косата. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Използвали ли сте кафе, за да подхраните и оцветите косата си?

Мнениеот verion_h » 26 Фев 2015, 17:07

Всичко що натурално е супер,ама стига да има ефект...а пък за мъжете си важно предвид оплешивяването...хахах ...Аз ползвам един шампоан който съдържа орех,ракитник и крамерия и съм много доволен...,медицински е и косата ми потъмнява макар и бавно. Мия си косата под душа с него ежедневно почти...поне не е като оцветители,бои и т.н..А пък за кафето не знам..
verion_h
 
Мнения: 6
Регистриран на: 26 Фев 2015, 16:54

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта