Как да правим по-добър секс според.. размера

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Lili_pili » 24 Яну 2015, 12:16

От скоро имам ново гадже и да ви призная честно, чувствам, че това е човекът с голямо Ч, изобщо всички букви са му големи, освен ... една :oops: :(
С други думи имаме чудесни взаимоотношения, но природата не го е надарила особено с размера на пениса :(. По принцип не съм някаква секс маниачка и в никакъв случай не смятам, че това е най-важното, но не искам да си представям редом с щастието как цял живот в леглото ще сме така: :(

8094905.jpg
8094905.jpg (25.41 KiB) Прегледано 6542 пъти

Наистина много го обичам, но няма как да му кажа в прав текст, че секса не струва, понеже му е малък пениса! :!: Затова търся съвет от вас, със сигурност сте имали и такива партньори и въпреки размера сте правили чудесен секс. Надявам се да ми кажете какви пози да ползваме, някакви техники, които да приложа, за да се съживи удоволствието от секса. :idea:
Всички жени казват, че размера не е от значение, но май започвам да се убеждавам точно в обратното и въпреи всичко не смятам да се отказвам, а съм сигурна, че ще ми помогнете със съвети за по-добър секс! :oops: :D :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот S_Milenska » 24 Яну 2015, 12:59

Ползвайте пози, при които сте с възможно най-събрани крака, за да усещате най-много, кучешката също е супер ;))
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот magda » 24 Яну 2015, 13:00

Ами ние с приятелката ми нямаме такива проблеми, понеже си взимаме такива играчки, които ни харесват :idea: :) Мога само да ви посъветвам да разгледате какво има насам-натам, ако той е съгласен, разбира се, да включите и играчка, бъди сигурна, че ти няма да съжалиш, но не гарантирам за него :D :D
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Rali_hr » 24 Яну 2015, 13:07

magda написа:Ами ние с приятелката ми нямаме такива проблеми, понеже си взимаме такива играчки, които ни харесват :idea: :) Мога само да ви посъветвам да разгледате какво има насам-натам, ако той е съгласен, разбира се, да включите и играчка, бъди сигурна, че ти няма да съжалиш, но не гарантирам за него :D :D

Ти приятелка ли имаш? :) аз си мислих, че си жена.. както и да е ;)
СПоред мен секс играчките наистина са добро решение, но все пак и позите са важни.. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Snejna » 24 Яну 2015, 13:39

И у нас имаме подобен проблем, само че в обратната страна на нещата. :mrgreen:
Мъжът ми за радост на .. хваленето пред приятели е много надарен, но това далеч не е особено приятно в леглото. Доста трудно ни беше в началото докато се научим как да се напасваме, за да не се притесняваме и да не се нараняваме. :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Andrey » 24 Яну 2015, 13:59

Snejna написа:И у нас имаме подобен проблем, само че в обратната страна на нещата. :mrgreen:
Мъжът ми за радост на .. хваленето пред приятели е много надарен, но това далеч не е особено приятно в леглото. Доста трудно ни беше в началото докато се научим как да се напасваме, за да не се притесняваме и да не се нараняваме. :roll:

И твоята не е лесна :) затова се казва, че в златната среда е най-добре.. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Kremiliya » 24 Яну 2015, 14:43

И моят мъж не е особено надарен, или поне не и с опита, който съм имала от преди, може би предишните ми партньори са били пък в другата крайност, кой знае. Любимата ни поза са лъжичките :D
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Яну 2015, 15:33

трябва да се ползват нови пози, моят мъж има универсален.. размер и всякакви пози са си ОК, но при проблем трябва да наблягате на тези, при които има по-голямо проникване ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Lollipop » 25 Яну 2015, 10:35

Оф, те за голям казват, че не е хубаво, ама за малък пък още по-зле. :roll:
Използвайте пози, при които краката ти са по-често събрани, така ще усещаш по-добре партньора си, а и за него удоволствието ще е по-голямо :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как да правим по-добър секс според.. размера

Мнениеот Kaya » 25 Яну 2015, 11:29

Вярно, че не се водят лесно подобни разговори, но според мен е по-добре да поговорите, да използвате заедно нови техники, да проучите из интернет различни пози, да включите играчки. Ако се появите изненадващо на вратата с вибратор сигурно ще се спече доста младежа и комплексира повече. На ясно сте, че и той осъзнава проблема, нали?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: Google [Bot] и 0 госта