Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот dessiblond » 26 Яну 2015, 13:33

Обикновено, когато напълнявам натрупвам основно мазнинки по дупето. Мисля си, че това е ген, но може и да е здравословно или поне така се надявам :D

Прочетох една статия, в която се твърди, че може допълнителните мазнинки по дупето да бъдат здравословни. Силно се надявам да е така и все пак не ми се вярва много. При това положение леля Кими щеше да е най-здравият човек на света, нали? :D :D
kim-kardashian.jpg
kim-kardashian.jpg (16.7 KiB) Прегледано 1277 пъти
Не казвам, че не е така, но дали има реално някаква връзка според вас между допълнителните мазинки по дупето и здравето ни, дали те могат да бъдат здравословни? :roll:

Възможно ли е като напълнееш това да оказва се здравословно за теб, забелязали ли сте по себе си, когато напълнеете по-рядко ли боледувате, съответно - допълнителните мазнинки по дупето здравословни ли са? :roll: :D
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот sofi_black » 26 Яну 2015, 13:36

Ами, като изключим фотошопа, както и имплантите, които има в дупето, може и да са здравословни мазнинките там, до известна степен. Носеше се един мит, че който ходи с разголен кръст през студените месеци му се появявали паласки, понеже бъбреците трябвало да се затоплят и организма си правил естествена защита :idea: :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот S_Milenska » 26 Яну 2015, 13:48

Може би се има предвид в сравнение с повече мазнини в областта на корема, където е опасно, защото така се затормозяват и вътрешните органи, докато при дупето няма какво да се тормози :) :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот donni » 30 Яну 2015, 17:32

S_Milenska написа:Може би се има предвид в сравнение с повече мазнини в областта на корема, където е опасно, защото така се затормозяват и вътрешните органи, докато при дупето няма какво да се тормози :) :mrgreen:

Хмм.. някак странно ми е това, как мазнините като такива могат да затруднят работата на някои органи, последствията от тях по-скоро, отколкото самите те, но ако имаш мазнинки по корема, няма как да нямаш и по дупето, а за да имаш само на дупето... не зная какво трябва да се случи :roll:
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Kremiliya » 30 Яну 2015, 18:20

Donni, има много жени, които имат по-пищни дупета, но нямат почти мазнини по корема, никой не говори за плочки на корема а огромен седалище, а за повече мазнини в дупетата, малка талия и малко мазнина в коремчето. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Mon_ton » 30 Яну 2015, 19:40

И аз съм чувала, че жените с повече мазнинки по дупето са по-здрави, не мога да си обясня защо, но със сигурност се няма предвид жени, които тежят 110 килограма. :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Lilly_milly » 02 Фев 2015, 16:09

Mon_ton написа:И аз съм чувала, че жените с повече мазнинки по дупето са по-здрави, не мога да си обясня защо, но със сигурност се няма предвид жени, които тежят 110 килограма. :mrgreen:

Мазнинки по дупето и аз имам, т.е. по-пищна съм, но за съжаление не съм от най-здравите, може би трябва да стигнем нивото на Кардашиян, наистина?
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Rali_hr » 04 Фев 2015, 13:45

Ееееееее, един път по-кльощавите да има за какво да ни завидят! :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Snejna » 04 Фев 2015, 14:06

Rali_hr написа:Ееееееее, един път по-кльощавите да има за какво да ни завидят! :lol: :lol: :lol: :lol:

То за съжаление само за това е :(
Обаче да потвърдя и аз, ако имам мазнини в дупето дори и децата ни казват, че ще са по-умни, работата е там, че ако имаме и в корема и в гърба нещата не са същите, хаха :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво говорят допълнителните мазнинки по дупето, здравословни ли са?

Мнениеот Mon_ton » 04 Фев 2015, 16:40

Lilly_milly написа:
Mon_ton написа:И аз съм чувала, че жените с повече мазнинки по дупето са по-здрави, не мога да си обясня защо, но със сигурност се няма предвид жени, които тежят 110 килограма. :mrgreen:

Мазнинки по дупето и аз имам, т.е. по-пищна съм, но за съжаление не съм от най-здравите, може би трябва да стигнем нивото на Кардашиян, наистина?

С големите умове не можем да спорим, а Кардашиянката е напомпена със силикон, тя не е пример :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron