Изкуство и храна в една чиния

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Anka » 26 Яну 2015, 17:02

Много харесвам красиво поднесена храната, но по-рядко, за да бъде специално, ако е всеки ден няма да бъде интересно. :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Slavena » 13 Фев 2015, 17:34

аз не си играя с храната, слагам я в чинията и толкова не ми дреме как изглежда, човек трябва да яде каквото има не да ми се правят такива лиготии, сандвичи на формички не знам си какво си.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Pipilota » 14 Фев 2015, 10:49

Slavena написа:аз не си играя с храната, слагам я в чинията и толкова не ми дреме как изглежда, човек трябва да яде каквото има не да ми се правят такива лиготии, сандвичи на формички не знам си какво си.

Не ти ли е по-приятно и по-красиво, когато видиш чинията си подредена, да има някакъв смисъл в нея, нещо красиво. :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Kremiliya » 17 Фев 2015, 17:51

обожавам красиво аранжирана храна, много събужда апетита и те кара да подхождаш с уважение към храната, а не просто да се натъпчеш ;))
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Snejna » 17 Фев 2015, 18:09

Kremiliya написа:обожавам красиво аранжирана храна, много събужда апетита и те кара да подхождаш с уважение към храната, а не просто да се натъпчеш ;))

Наистина е много красиво и изключително приятно да ядеш от такава чиния, аз много харесвам такива неща. :))
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Rali_hr » 04 Апр 2017, 14:15

харесват ми, но не ме бива в подредбите на такива чинии и такива прекрасни красоти да нарежда по масата, аз съм по практичните хапвания.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Апр 2017, 20:35

сега много популярни станаха едни сандвичи с различна форма, като тези на снимката. опитах се да направя за празник на детето и за гостите. получи се, но разбира се, наистина е за празнични случаи :) заниманието си струва, когато децата те оценят и извикат "ехаааа!"
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Апр 2017, 08:47

На мен са ми много красиви! Участвам в няколко кулинарни групи, една жена си нарежда пържените картофи, вярно изкуство, но за мен си е изкукуригване. :lol:
Иначе тези симпатични подреждания на чинията за празници и за дечицата наистина е страхотно
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Lollipop » 09 Апр 2017, 09:40

Ваня Стойчева написа:На мен са ми много красиви! Участвам в няколко кулинарни групи, една жена си нарежда пържените картофи, вярно изкуство, но за мен си е изкукуригване. :lol:
Иначе тези симпатични подреждания на чинията за празници и за дечицата наистина е страхотно

Ехее, това е вече прекалено, едно е д ати е поднесена красиво чинията, но да си изям времето, за да подреждам пържени картофи трябва доста да ме боли главата. :darkcloud:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Изкуство и храна в една чиния

Мнениеот Magdalena_Nai » 13 Апр 2017, 00:39

Красиво поднесеното ястие е храна за очите.
Гледам с удоволствие кулинарни предавания, които показват изкуство и красота в кулинарията.
Мастершеф е чудесен пример.
Magdalena_Nai
 
Мнения: 69
Регистриран на: 03 Ное 2016, 14:55

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта