Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Ginger » 27 Яну 2015, 16:13

Не зная чия отговорност е да проверява тази отрова, която се продава по магазините, визирам алкохола, но от тук разбрах, че това не са просто наблюдения и слухове, а една жена е починала в следствие на фалшив алкохол.

Разбира се, след дъжд качулка, направена е някаква проверка, след която е установено, че всяко десето шише алкохол може да бъде опасно :o
Едва ли има човек, който да не е попадал на фалшив алкохол, да и на мен се е случвало, затова и толкова ме възмути инфото, което прочетох и реших да споделя :idea:
0000.jpg
0000.jpg (84.07 KiB) Прегледано 910 пъти
Та оказва се, че колкото и да стоиш пред щанда с алкохол и да четеш, и да избираш, в крайна сметка какво ще ти се падне няма гаранция :x

Не се бях замисляла чия работа е да проверява какъв алкохол се продава в магазините, но това няма голяма значение предполагам, работата е там, че който и да е отговорен просто не го прави, не върши качествено работата си, не просто качествено, не я върши въобще! :evil:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот magda » 27 Яну 2015, 16:16

И аз не съм се замисляла чия работа е, предполагам на Агенцията по храните, но може и да се лъжа, но и аз имах тежки последствия в следствие на фалшив алкохол, с петна по кожата и най-ужасния махмурлук в живота ми и то от малко количество :x
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Elica » 27 Яну 2015, 16:38

АМи то май само ние си проверяваме алкохола, като си го консумираме. :lol:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Pipilota » 28 Яну 2015, 10:41

Нали от РИОКОЗ трябва да следят.. :) То няма кой друг да тества алкохола и да може да даде компетентно мнение, подплатено с доказателства. Иначе всеки тества ако не всеки ден, то през ден. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Локумът » 28 Яну 2015, 11:48

Досега ен съм чул някой да проверява алкохол, те по-скоро трябва по заведенията ад го проверяват, където не знаеш какво ти сипват..
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Rali_hr » 28 Яну 2015, 14:37

Фалшивия алкохол често се пие по заведенията или пък вкъщи - на Бай Рангел ракията. За съжаление тези алкохоли няма кой да следи!
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Mon_ton » 28 Яну 2015, 16:23

Мисля, че алкохола в магазина е безопасен, аз също се опасявам повече за домашния и т.н.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Kremiliya » 29 Яну 2015, 16:05

magda написа:И аз не съм се замисляла чия работа е, предполагам на Агенцията по храните, но може и да се лъжа, но и аз имах тежки последствия в следствие на фалшив алкохол, с петна по кожата и най-ужасния махмурлук в живота ми и то от малко количество :x

Е, гадост! От магазина ли беше алкохола, или от заведение? Мен ме притеснява най-вече алкохола по заведенията, особено дискотеки и такива нощни клубове!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Pipilota » 24 Юли 2015, 06:04

Замисляте ли се, че най-често тийнейджъте изпробват какво има по магазините. Избират според цена, не търсят утвърдени в качеството си марки, желанието ни да ги опазим от алкохола точни ги подтиква към евтините неща..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой е редно да проверява алкохола продаван в магазините, а защо не го прави?

Мнениеот Monika_Spasova » 24 Юли 2015, 06:17

Pipilota написа:Замисляте ли се, че най-често тийнейджъте изпробват какво има по магазините. Избират според цена, не търсят утвърдени в качеството си марки, желанието ни да ги опазим от алкохола точни ги подтиква към евтините неща..

Ама не върви на 15 годишното си дете да му дадеш 30лв и да му кажет "ето ти да имаш за Смирнофф" :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron