Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Яну 2015, 13:37

От няколко години насам ми се появи двойна брадичка, т.е. след бременността и не успях повече да я махна :| :|

Някога ми се е искало да се заинтересувам повече за хирургическите намеси, но бързо след това се отказвам. Скоро прочетох за някаква иновативна процедура, с която може да бъде лесно и бързо премахната двойната брадичка само с една инжекция, :shock: след което ти се оформя мечтаната извивка :o
chin.jpg
chin.jpg (11.83 KiB) Прегледано 2643 пъти
Да, притеснително е какво може да съдържа тази инжекция, така че да премахне тази мастна тъкан, която формира двойната брадичка, но пък какво толкова може да причини :roll:

Все още не е на пусната на широкия пазар тази инжекция, с която може да бъде премахната двойната брадичка, но ако стане по-достъпна, бихте ли си сложили такава :roll: бихте ли се подложили на тази процедура? :roll:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот nushi.kisyova » 30 Яну 2015, 13:43

И аз имам двойна брадичка, опитвам с упражнения, правя ги вече няколко месеца, но не дават особен ефект, ама чак до инжекции да стигна, мисля, че по-скоро е ненужно това :idea:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Яну 2015, 14:14

Да, ако става толкова лесно бих се съгласила да си я махна, много я мразя!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Snejna » 30 Яну 2015, 14:28

Да, бих го пробвала, след като ще е толкова лесно, а ако знаете само колко я мразя тая двойна брадичка, ако можеше лесно да се отърва от нея изобщо нямаше да се замисля!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Krum » 30 Яну 2015, 18:58

Те жените често страдат от двойна брадичка и ако може да се погрижат толкова лесно за този проблем ще е супер ;)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Anka » 30 Яну 2015, 20:16

Само да може с радост бих се подложила на такава процедура, имам една ужасна двойна брадичка, дъвча дъвки, какви ли не начини не правя само и само да се отърва от тази двойна брадичка, а дори нямам някакви излишни килца, та те да са виновни за двойната ми брадичка!
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Мади Ранчева » 02 Фев 2015, 14:47

Krum написа:Те жените често страдат от двойна брадичка и ако може да се погрижат толкова лесно за този проблем ще е супер ;)

Е, хайде сега, не са само жените и не са по-честите носители на двойни брадички, нека да не се обиждаме ;) :D иначе според мен е притеснително съдържанието на тази инжекция, с която може да се премахне двойна брадичка, особено щом става от раз :roll:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот PasDeDeux » 03 Фев 2015, 15:15

Anka написа:Само да може с радост бих се подложила на такава процедура, имам една ужасна двойна брадичка, дъвча дъвки, какви ли не начини не правя само и само да се отърва от тази двойна брадичка, а дори нямам някакви излишни килца, та те да са виновни за двойната ми брадичка!

Упражненията при двойната брадичка мисля, че са безсмислени, не съм чула до сега да е помогнало това на някого или трябва да се започне в момента, в който се забележи :roll:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Lollipop » 04 Фев 2015, 11:01

И аз бих се боднала, ако ще е толкова лесно, много е грозно, дори и тялото ти да е слабо, понякога си имаш двойна брадичка и това е. :(
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Бихте ли се подложили на процедура за премахване на двойна брадичка само с една инжекция?

Мнениеот Snejna » 18 Апр 2017, 12:17

Експерименталните лекарства никога не са ме блазнили, но както казах - точно така бих премахнала двойната си брадичка. Ако ставаше и с другите маазнини, още по-хубаво.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта