Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот renetka » 04 Мар 2015, 16:01

rabotnata pchela написа:У нас никога не е имало косми, явно ги чистя добре, а за миризмата на котките не знам защо е така, само това ме спира да си взема котка у дома. :roll:

Взимай, взимай (имам предвид осинови, а не купувай!!!)...с по-хубавите котешки тоалетни няма да имаш проблем според мен!!!
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот S_Milenska » 06 Мар 2015, 13:15

Дали е само от тоалетната, аз си мисля, че самото животно има миризма, не знам наистина, но котките се усещат от вратата, с кучетата не е точно така.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот renetka » 06 Мар 2015, 14:16

S_Milenska написа:Дали е само от тоалетната, аз си мисля, че самото животно има миризма, не знам наистина, но котките се усещат от вратата, с кучетата не е точно така.

Да, защото стъпват в напишканото и след това с лапите го разнасят. Другото е, че не всеки чисти тоалетната им често, а и не всеки купува специални тоалетни. Примерно една приятела навремето имаше сиамецоподобен (при тях миризмата е по-силна) и той ползваше само леген за WC. Самата котка не мирише ;) А когато са кастрирани и не маркират - никакви грижи :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот Kremiliya » 06 Мар 2015, 15:43

Да, ако котката се кастрира мисля, че се решават всички проблеми :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот renetka » 06 Мар 2015, 16:23

Kremiliya написа:Да, ако котката се кастрира мисля, че се решават всички проблеми :)

Ура! Има и други сподвижници :) :) :)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Мар 2015, 16:49

Все по-често здравомислещите хора почват да мислят и за кастрация, времето с разплод мина, а и купуването на хапчета, които да спират разгонването на женските едно, че води след себе си риск от болести, от от друга страна и не предпазва чак пък толкова много. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот renetka » 09 Мар 2015, 12:57

rabotnata pchela написа:Все по-често здравомислещите хора почват да мислят и за кастрация, времето с разплод мина, а и купуването на хапчета, които да спират разгонването на женските едно, че води след себе си риск от болести, от от друга страна и не предпазва чак пък толкова много. :)

Да ти кажа, за съжаление хич не е минало :cry: Много малко мислим по този начин все още, което много, много, много ме натъжава и зверси ме дразни!
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот Lilly_milly » 14 Май 2015, 16:24

renetka написа:
S_Milenska написа:Дали е само от тоалетната, аз си мисля, че самото животно има миризма, не знам наистина, но котките се усещат от вратата, с кучетата не е точно така.

Да, защото стъпват в напишканото и след това с лапите го разнасят. Другото е, че не всеки чисти тоалетната им често, а и не всеки купува специални тоалетни. Примерно една приятела навремето имаше сиамецоподобен (при тях миризмата е по-силна) и той ползваше само леген за WC. Самата котка не мирише ;) А когато са кастрирани и не маркират - никакви грижи :)

Но смятам, че кучетата миришат доста по-зле и повече, поне нашата винаги е била чиста и никога не е миришела
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот Snejna » 15 Май 2015, 12:06

Аз съм на мнението, че котките миришат по-лошо от кучетата ;)) Кучетата най-много да замиришат на мокро куче като ги навали. :mrgreen:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот Mon_ton » 15 Май 2015, 12:27

Snejna написа:Аз съм на мнението, че котките миришат по-лошо от кучетата ;)) Кучетата най-много да замиришат на мокро куче като ги навали. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: Дааам, не е лесно! :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron