Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот vanessa_ » 13 Мар 2017, 12:09

Simona1 написа:Ами аз съм с тази Миеща ролка за обиране на косми Sticky Buddy вече един месец и ми върши работа. Когато си я измиещ лепне отново перфектно, и получаваш и една малка заедно с нея. За тези пари съм повече от доволна от ролката, иначе и аз съм пробвала други такива, ама и те не ми вършеха работа повече от 1 седмица. Явно само тази им ефект при мен! Поздрави

За тези пари наистина си е супер, много ли е малка? Не е ли голяма играчка да се почисти с нея?
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот preslavaslavova » 13 Мар 2017, 15:16

Вкъщи си имам един страхотен самоед на име Белла. До тук всичко е страхотно, много сладко и пухкаво кученце, но лошото е, когато трябва да чистя след нея. Първите месеци направо изпадах в ужас и си мислех, че няма да се получат нещата с кучето вкъщи. След това една приятелка ми препоръча тази прахосмукачка http://www.home-max.bg/prahosmukachka-s ... 190b-mini/, която е истинско спасение. С нея мога да достигна навсякъде и да изчистя лесно и страхотно. Хубаво е, че намерих решение, защото не исках да се разделям с Белла.
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот denislavahristova » 15 Мар 2017, 21:20

Хаха, със самоедите си е ужас :grin: :grin: :dogrun: :dogrun:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Как се справяте с космите на животните в апартамента?

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2017, 10:34

denislavahristova написа:Хаха, със самоедите си е ужас :grin: :grin: :dogrun: :dogrun:


Винаги съмн се чудила кое е по-лошо, да имаш дългокосместо животно или да имаш някое с остри дребни косми?:))) И двете изискват много чистене,..
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта