Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот JohnLocke » 05 Фев 2015, 17:16

Откакто ходя по-редовно на зала все се заглеждам по едни протеинови напитки, а днес видях, че и има такъв пудинг. Доста се замисля дали да не пробвам нещо такова, но малко съм раздвоен. :roll:

Обикновено, когато съм втора смяна ходя преди обед в залата и след това на училище, но като си почина и губя енергия, доспива ми се, чувствам се отпаднал, затова мисля, че може да се намери някакво решение с тези протеинови напитки или пудинг, какво ще кажете вие? :roll:
proteinShake.jpg
proteinShake.jpg (19.84 KiB) Прегледано 1748 пъти
А и не мисля, че бих отказал чаша от това след тренировка :idea: :D Надявам се да попадна на хора, които са пили протеинов шейк или са си приготвяли пудинг и знаят как работи, дали дава такъв ефект какъвто ми трябва на мен и какви евентуално биха могли да са страничните ефекти, ако има такива :roll:
JohnLocke
 
Мнения: 70
Регистриран на: 28 Окт 2013, 14:32

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот bojo_kolev » 05 Фев 2015, 17:25

Не е ли по-готино ти да си правиш някакви такива протеинови шейкове вместо да купуваш химични боклуци на прах :? предполагам не са евтини, а като си вземеш по един килограм от всичко, което ще ти трябва, ще може доста шейка да забъркаш :idea: Аз не бих си взел нито готов пудинг, нито шейк :| с огрооомни резерви съм :!: :!: :!:
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот Andrey » 05 Фев 2015, 17:30

Че що пък да не си вземе, представи си го как бърка преди училище, а на това му трябва една лъжица време, иначе 100% по-добре да си приготвиш храна, нормално след тренировка да се измориш, такива шейкове трябва да си правиш в краен случай, по-добре да имаш наистина истинската храна да хапнеш след тренировка и заминаваш на училище свеж, така или иначе предполагам си ходиш до вкъщи, ще можеш и да ядеш ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот silver933 » 06 Фев 2015, 12:30

Не съм си вземал такива шейкове никога, то не съм и много по спорта де, но като цяло предпочитам истинската енергия, която я знам как изглежда, а не под прахообразен вид. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот Anka » 10 Фев 2015, 16:53

Младежите обичат такива субстанции с които бързо да се напомпат и лесно да стават ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот M.Tasheva » 11 Фев 2015, 13:12

Мисля, че е безсмислено, по-добре хапни някаква нормална храна и след това пий едно кафенце, същата работа ще свърши ;)
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Купували ли сте си от протеинов пудинг или подобни и какъв ефект усещате?

Мнениеот Malina » 11 Фев 2015, 13:29

M.Tasheva написа:Мисля, че е безсмислено, по-добре хапни някаква нормална храна и след това пий едно кафенце, същата работа ще свърши ;)

Кафето хич не е подходящо след тренировка според мен, още повече ще се обезводни, по-добре сок, но като цяло и за съм на твоето мнение :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта