Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот red_eyes » 09 Фев 2015, 14:30

Е, ако не се сещате кой е Емил Конрад, няма как, ако сте го виждали, да сте забравили неговите сиииини, безкрайно сини очи :D
emil-conrad.jpg
emil-conrad.jpg (30.21 KiB) Прегледано 599 пъти
Нали? :? :)

Щом пък сте го виждали в най-лошия случай сте гледали снимка от някое от превъплъщенията му :D Е, в такъв случай няма как да отречете, че Емил Конрад е от феномените на нашето време.
Най-малко като го наложите на фона на днешната младеж, които са превърнали живота си в това, което представя Конрад, а той просто е намерил как да се забавлява с това и да печели от него :lol:

Нямам търпение да дойде и в наши град, за да мога да си взема книгата с автограф, а до тогава може да си побъбрим за него, какво е вашето мнение, четохте ли вече книгата му? :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот niya_mazova » 09 Фев 2015, 14:35

Не се захласвам да гледам много влогърски истории, но е странно, дори не зная дали е интересно или твърде малоумно, за да бъде смешно.... затова ще остана на странно, но не знаех, че е издал и книга бих я прехвърлила, ако ми попадне :roll:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Andrey » 09 Фев 2015, 14:53

:lol: :lol: :lol: Много ми е и смешен и поредното доказателство, че българите обичат простотията, а и като сложим, че феновете му са някакви келеши на по 14 няма какво повече да говорим или да определяме, като качествено и т.н.
Поредния известен щото е известен, но поне е измислил начин да спечели някой лев.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Krum » 09 Фев 2015, 16:20

Тоя не го знам къв е някакъв кифльо ли? :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот silver933 » 10 Фев 2015, 12:34

Не съм му гледал глиповете, но горе долу ми е известно кой е, имам племенница, дето е на 12 и му е фенка, те са такива почитателите му на тази възраст.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Kremiliya » 10 Фев 2015, 15:02

Да, изключително неприятен младеж ми е този, но младите му се радват наистина, разбира се всяка една простотия в интернет, като придобие популярност и става грандиозно.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Slavena » 11 Фев 2015, 12:48

дааа, много голяма фенка съм му, много ми харесва, страхотен е! :)))
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Malina » 11 Фев 2015, 13:35

Аз също не съм му почитател на този младеж, сякаш ми се вижда твърде просташки, не разбирам защо пък хората са му такива почитатели, то какви хора де, разни хлапета, но е смешно, да се редиш на опашка заради него, поредния упадък на нашето общество.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Pipilota » 16 Фев 2015, 12:39

И за мен е абсурдрен келеш, но някои твърдят, че било по-добре да се вземат автографи от него, отколкото от фолк звезда, за мен лично са на един кантар :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Запознати ли сте с клиповете на Емил Конрад и смятате ли го за феномен, а книгата му?

Мнениеот Kaya » 16 Фев 2015, 15:25

Гледала съм 1-2 клипа на това създание, аз не бях очарована, но 13-14 годишните явно го боготворят. Това не е от значение, момчето е измислило как да изкара някой лев на гърба на тийн глупостта ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта