Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Mon_ton » 26 Ное 2015, 15:16

Kremiliya написа:Идеята определено много ми харесва, баба ми много искаше да има протези, а за съжаление моето финансово състояние не позволяваше да ѝ помогна, така си отиде в мъки, защото не си сложи протези! Не избираше храната по вкус, а ядеше попари, защото нямаше зъби, а протезите са лукс!

Идеята е добра, но уви, няма никакъв шанс да бъде изпълнена, защото не може да се получи. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот magda » 26 Ное 2015, 17:32

Mon_ton написа:Идеята е добра, но уви, няма никакъв шанс да бъде изпълнена, защото не може да се получи. :)

За съжаление е трудно, така е и то не защото няма възможност, а защото има кой да я опропастява :evil:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Anka » 30 Ное 2015, 16:01

magda написа:
Mon_ton написа:Идеята е добра, но уви, няма никакъв шанс да бъде изпълнена, защото не може да се получи. :)

За съжаление е трудно, така е и то не защото няма възможност, а защото има кой да я опропастява :evil:

Има доста желаещи по-скоро да не я изпълнят, когато се правят неща за хората, кой и кога точно ще краде.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Elica » 30 Ное 2015, 16:22

За мен идеята е страхотна, защото наистина има много пенсионери, които не могат да си позволят скъпите протези. То за работещите е трудно да ходят на зъболекар и е скъпо, а какво остава за един пенсионер.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот penny » 30 Ное 2015, 18:24

Elica написа:За мен идеята е страхотна, защото наистина има много пенсионери, които не могат да си позволят скъпите протези. То за работещите е трудно да ходят на зъболекар и е скъпо, а какво остава за един пенсионер.

Факт е, да, но какво е станало с предложението, трайно отхвърлено ли е? :roll:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Pipilota » 01 Дек 2015, 10:40

penny написа:
Elica написа:За мен идеята е страхотна, защото наистина има много пенсионери, които не могат да си позволят скъпите протези. То за работещите е трудно да ходят на зъболекар и е скъпо, а какво остава за един пенсионер.

Факт е, да, но какво е станало с предложението, трайно отхвърлено ли е? :roll:

Май като всяко нещо, първо се чува, после се оставя да се забрави като добро предложение, за което никой нищо не знае.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Kaya » 01 Дек 2015, 13:07

И аз не съм чула да се случва нещо с това предложение. Май само колкото да разлят кучетата беше всичко, а може и да не е прието, от къде пари после за скъпи депутатски коли, ако се сложат протези на пенсионерите?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Alex_mor » 04 Дек 2015, 14:39

Дали има нмачин да се разбере какво става с това, кои ли хора могат да минат по държавната програма? :) някакви идеи, къде може да се пита? В здравна каса или ? г
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Kaya » 04 Дек 2015, 14:54

Alex_mor написа:Дали има нмачин да се разбере какво става с това, кои ли хора могат да минат по държавната програма? :) някакви идеи, къде може да се пита? В здравна каса или ? г

Не знам дали от министерството на здравеопазването нямат Email, където могат да се задават такива въпроси :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Изпълнимо ли е предложението на Българския зъболекарски съюз за протезиране на пенсионерите?

Мнениеот Lollipop » 28 Дек 2015, 10:58

няма как да се разбере, защото на този емайил надали някой ще отговори, но със сигурност в сайта има връзка. Интересно ще е, някой да пише и да дадат отговор. :) Какво се е случило с това предложение, защото определено ще е от полза за много възрастни хора, дори и с някакъв процент отстъпка да има и т.н. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

ПредишнаСледваща

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron