Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот Mamacita » 09 Фев 2015, 18:06

В последно време се усещам, че започнах да пуша доста и чух, че е възможно да се изчистиш малко от натрупалите се катрани в дробовете само с храна :roll:

Разбира се, че ми звучи толкова абсурдно, колкото и на вас, но все пак си мисля, че ще е интересно да се пробва :roll: Странно е как биха могли някои храни като портокали и киви да те изчистят от катраните :roll: аз си мислих, че по-скоро силните антиоксиданти съдържащи се в храните действат по такъв начин, но явно не е точно така :roll:
SmokersLungs.jpg
SmokersLungs.jpg (10.9 KiB) Прегледано 5582 пъти
Надявам се, че ще има хора, които да потвърдят това, че само с храна е възможно да изчистиш катраните от дробовете си, не че ще светнат като нови, но надеждата ми е да има известно подобрение в усещането или по-скоро нямам кой знае какви очаквания, за да не се разочаровам :idea: :|
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот Lilly_milly » 09 Фев 2015, 18:09

Мисля, че и непушачите не могат да имат такива свежи и чисти розови дробчета, по простата причина - времето и мястото, в което живее и където се намираме :idea: а още по-малко съм оптимист, че някои храни ще могат да разкарат катраните :idea: :(
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот Slavena » 09 Фев 2015, 18:12

Абсурд, ен може да се тровиш и да искаш да няма резултат.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот mix_twix » 09 Фев 2015, 18:23

Като гледам какво е положението от номер 2 няма как да станем номер 1! Тъй е не се надявайте, ами мислете по-рано за последствията!
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот luchia@marco » 10 Фев 2015, 11:31

Не мисля, че би ни се отрази зле да хапваме повечко моркови, портокали и киви, дори и да не се изчистим, то няма да ни навреди, както и повечкото вода, а и нямам сериозни притеснения от това, че си пуша, не прекалявам все пак ;)
luchia@marco
 
Мнения: 115
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 09:54

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот silver933 » 10 Фев 2015, 12:30

luchia@marco написа:Не мисля, че би ни се отрази зле да хапваме повечко моркови, портокали и киви, дори и да не се изчистим, то няма да ни навреди, както и повечкото вода, а и нямам сериозни притеснения от това, че си пуша, не прекалявам все пак ;)

До 20 цигари на ден не са си проблем ;)) Но шегата настрана де. Предпочитам да си хапвам и полезни неща и да си пуша, надявам се, че не си вредя много много.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот Rali_hr » 10 Фев 2015, 13:41

Страхотия, не знам далии хапването може да помогне, но няма да навреди, но надали може да се получи някой страхотен ефект.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е изчистването на дробовете от катрани само с храна – кой ще потвърди?

Мнениеот black » 22 Окт 2016, 19:21

Има много бабини рецепти, които обещават подобен ефект, но аз мисля, че ако човек си прави редовно прочистване цялостно на тялото с тройчатка или с чай и плодове, и на дроба ще има ефект.
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта