Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Elica » 09 Дек 2015, 14:44

Да,де метода го разбрахме кой е, въпросът беше да го обсъдим. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Lollipop » 23 Дек 2015, 10:56

Elica написа:Да,де метода го разбрахме кой е, въпросът беше да го обсъдим. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
сега обаче, точно покрай Коледа метода на чинията може да ни е от полза, разнообразието ще е голямо, свинщината - също. А ако имаме някакви норми, които да спазваме, може и да не преядем. А и много от диетолозите съветват, да си сипем веднъж повече, отколкото често по малко. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Грохот » 23 Дек 2015, 12:24

Lollipop написа:
Elica написа:Да,де метода го разбрахме кой е, въпросът беше да го обсъдим. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
сега обаче, точно покрай Коледа метода на чинията може да ни е от полза, разнообразието ще е голямо, свинщината - също. А ако имаме някакви норми, които да спазваме, може и да не преядем. А и много от диетолозите съветват, да си сипем веднъж повече, отколкото често по малко. :)

Да, съгласна съм, но тук има значение и самата чиния, така че е добре да се ориентирате към по-малкия диаметър, иначе пак можетеда си я препълвате :)
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Rali_hr » 23 Дек 2015, 13:02

Спокойно, порционните чинии са достатъчно големи, за да съберат доста, и все пак толкова плитки, че трудно могат да се препълнят.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Mon_ton » 23 Дек 2015, 13:15

Rali_hr написа:Спокойно, порционните чинии са достатъчно големи, за да съберат доста, и все пак толкова плитки, че трудно могат да се препълнят.

Налии.. :lol: :lol: :lol: Можем хубаво да си напълним чинийките, а след Коледа ще му мислим, от Януари и без друго ще са пълни фитнесите.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Slavena » 23 Дек 2015, 13:46

Методи, бла бла, яжте вие като за последно пък после се чудете що сте дебели.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Jully » 23 Дек 2015, 16:50

Mon_ton написа:
Rali_hr написа:Спокойно, порционните чинии са достатъчно големи, за да съберат доста, и все пак толкова плитки, че трудно могат да се препълнят.

Налии.. :lol: :lol: :lol: Можем хубаво да си напълним чинийките, а след Коледа ще му мислим, от Януари и без друго ще са пълни фитнесите.

Така е, от януари е ясно, че ще бъдем на диета, въпросът е до там как ще стигнем :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот YoLindi » 26 Дек 2015, 18:46

Slavena написа:Методи, бла бла, яжте вие като за последно пък после се чудете що сте дебели.

Да си прозная и аз съм на твоето мнение, какво толкова пък е това ядене, не казвам, че не ми се случва да преяждам, ама половин час по-късно, в най-лошия случай отново се чувствам добре, работата е в това да не се тъпчем и да разширяваме стомасите, аз не мога да си представя вие в какви полимества ядете...
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот BeenieGal » 28 Дек 2015, 16:58

Абе всеки яде по Коледа, ама и аз не преяждам кой знае колко, просто в един момент като усетя, че не мога и съм се нахранила - спирам, вие къде го побирате, как се справяте?
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Опитвали ли сте да поддържате форма с Метода на чинията?

Мнениеот Jully » 11 Яну 2016, 15:37

BeenieGal написа:Абе всеки яде по Коледа, ама и аз не преяждам кой знае колко, просто в един момент като усетя, че не мога и съм се нахранила - спирам, вие къде го побирате, как се справяте?

Не го побираме и затова пълнеем. :lol: :lol: :lol:
Иначе за чинията, аз започнах от нова година да си слагам много повече зеленчуци и горе долу да я разделям така и определено се чувствам по-добре. ;) И започнах да се храня в една чиния, няма чиния със салата, чиния с основно, всичко на куп, за д авиждам една гоялма подрция и така да си хапвам. :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта