Отпадат направленията за специалист - и сега какво?!

Най - горещите теми от сферата на здравеопазването.

Re: Отпадат направленията за специалист - и сега какво?!

Мнениеот Kaya » 11 Фев 2015, 18:22

И аз определено не харесвам идеята с електронните карти и ограниченията и там в направленията, сега можеш поне да се разбереш с лекаря, а иначе какво ще правиш?
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Отпадат направленията за специалист - и сега какво?!

Мнениеот borkova » 12 Фев 2015, 13:39

Kaya написа:И аз определено не харесвам идеята с електронните карти и ограниченията и там в направленията, сега можеш поне да се разбереш с лекаря, а иначе какво ще правиш?

За сега все още не се знае как ще стоят нещата с картите и направленията, така че няма смисъл да джавкаме, когато видим черно на бяло за какво ще иде реч, то тогава можем да се сърдим и роптаем
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Отпадат направленията за специалист - и сега какво?!

Мнениеот S_Milenska » 12 Фев 2015, 13:59

borkova написа:
Kaya написа:И аз определено не харесвам идеята с електронните карти и ограниченията и там в направленията, сега можеш поне да се разбереш с лекаря, а иначе какво ще правиш?

За сега все още не се знае как ще стоят нещата с картите и направленията, така че няма смисъл да джавкаме, когато видим черно на бяло за какво ще иде реч, то тогава можем да се сърдим и роптаем

Само да не се окаже след дъжд качулка...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Отпадат направленията за специалист - и сега какво?!

Мнениеот Malina » 18 Фев 2015, 17:51

не мисля, че ще има голямо значение за пациентите, нито че по някакъв начин ще бъдем облагодетелствани или ще се чувстваме по-добре и по-спокойно като пациенти, все ще ние зор не се надявайте на чудеса :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Здравна политика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта