Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот magda » 13 Фев 2015, 16:28

Скоро се сетих, че очаквам косопадът ми всеки момент ще се увеличи, тъй като с нетърпение очаквам пролетта, обаче нямам идея какво да предприема по този въпрос :|

Не съм подготвена, но пък една рецепта ми попадна, която не мога да преценя дали ще е ефикасна :idea: и дали ще помогне точно за сезонен косопад :idea: :roll:
mask-for-hair.jpg
mask-for-hair.jpg (16.96 KiB) Прегледано 1275 пъти

Съмнявам се много хора да са пробвали рецептата, тъй като изглежда прекалено простовата и все пак ще съм супер благодарна на тези, които ми дадат някакви насоки дали зехтин с розмарин могат да помогнат на сезонния косопад и ако това не подейства да ни кажете как сте се справили вие :!:

Зехтинът по принцип знам, че е полезен и сам по себе си и в комбинация с всичко, но не съм убедена каква ще е ползата на розмарина в цялата рецепта - какви са ви предположенията? :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот sofi_black » 13 Фев 2015, 16:42

Предлагам ти да си направиш салата със зехтина, а розмарина на манджата, а за самия косопад, смятам, че е най-добре да си вземеш някакви витамини или хранителна добавка :idea:
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот Elica » 13 Фев 2015, 16:52

Мисля, че и само зехтина ще има чудесен ефект, все пак той е изключително масло! :) Така че и без розмарин ще стане; )
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот belleville » 16 Фев 2015, 16:00

Ефикасен, ефикасен, може и по-добре :D по-добре според мен е зехтин с яйце, ракия или направо с маслото на Икаров плюс яйце и ракия или куркума, нещо такова - сгряващо :idea:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот silver933 » 16 Фев 2015, 16:11

belleville написа:Ефикасен, ефикасен, може и по-добре :D по-добре според мен е зехтин с яйце, ракия или направо с маслото на Икаров плюс яйце и ракия или куркума, нещо такова - сгряващо :idea:

Няма ли да ви прегреят главите така, толкова сгряващо не може ли да има дори обратния ефект?!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот S_Milenska » 16 Фев 2015, 16:55

Това вече ми звучи като рецепта за спагети. Аз предпочитам маските с яйце, много добре влияят на косата:)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот Rali_hr » 16 Фев 2015, 17:33

S_Milenska написа:Това вече ми звучи като рецепта за спагети. Аз предпочитам маските с яйце, много добре влияят на косата:)

И аз много обичам да използвам яйца в маските за коса, много добре ми влияе и става много лъскава косата :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот Snejna » 16 Фев 2015, 17:42

Не вярвам, че розмарина ще има толкова голям ефект, колкото по-скоро зехтина:)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Фев 2015, 18:52

Snejna написа:Не вярвам, че розмарина ще има толкова голям ефект, колкото по-скоро зехтина:)

Не знам дали ще е офикасно, но на мен лично ми звучи много вкусно! Представям си и с малко смлени ядки вътре! :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Зехтин с розмарин - ще помогне ли за сезонния косопад?

Мнениеот Mon_ton » 16 Фев 2015, 19:19

rabotnata pchela написа:
Snejna написа:Не вярвам, че розмарина ще има толкова голям ефект, колкото по-скоро зехтина:)

Не знам дали ще е офикасно, но на мен лично ми звучи много вкусно! Представям си и с малко смлени ядки вътре! :lol: :lol: :lol:

хахаха там вече нещата отиват към други качества и за други функции да подобряваш.
Аз съм много доволна от маските със зехтин, за розмарина нищо не мога да кажа, но яйце, зехтин, оцет, резултатите са изумителни!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта