Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Yarost » 12 Мар 2015, 16:11

Локумът написа:
Yarost написа:Според мен не е много добра, идея. Първо не са много чисти и второ не знам дали ще издържат.

Че кое им е мръсното вътре? Ти като чукаш яйцето и си го готвиш, нали вътре е било въпросното, а и термична обработка ще мине. А ако си измиеш яйцето отвън преди това, не виждам да има проблем някакъв, освен големия зор. :mrgreen:


За отвън говоря... не ми е много хигиенично, даже измити, даже след като са опечени :roll:
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Мар 2015, 11:03

Хората мишки в детска кухня готвят и инспекторите казват, че няма проблем, щото мишката е сготвена, а за яйцата да се притесняваме. То по тази логика и варените яйца са вредни. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Kaya » 16 Мар 2015, 11:41

rabotnata pchela написа:Хората мишки в детска кухня готвят и инспекторите казват, че няма проблем, щото мишката е сготвена, а за яйцата да се притесняваме. То по тази логика и варените яйца са вредни. :roll:

:shock: :lol: :lol: :lol: :lol:
Предстои ни един вреден великден! :)
А що се отнася до мъфините в черупка, на мен ми се вижда безсмислено трудно ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Elica » 17 Мар 2015, 13:53

На мен пък не ми изглежда нито красиво, нито вкусно това положение. ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:35

Ефектно ще е, ако се направят такива кексчета и после се облече яйцето в хартия, за да имитира великденско :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Krum » 20 Мар 2015, 15:02

Andrey написа:Ефектно ще е, ако се направят такива кексчета и после се облече яйцето в хартия, за да имитира великденско :)

Е те трябва да се боядисат безвредно :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Elica » 04 Апр 2017, 15:21

То голяма красота, а и съгласете се, че на нищо не прилича, защо трябва да е кекс.. :???:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Апр 2017, 22:35

И трудно и безсмислено ми се вижда,а и дори не е някак си атрактивно направено... :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Опитвали ли сте да заместите незалепващата форма за мъфини с черупка от яйце?

Мнениеот Kaya » 05 Юни 2017, 14:19

Monika_Spasova написа:И трудно и безсмислено ми се вижда,а и дори не е някак си атрактивно направено... :roll:

Да, доста странно, но пък има някакъв чар може би. Все пак ако се сервира по такъв начин ще направи добро впечатление.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта