Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот mangusta » 20 Фев 2015, 12:53

Локумът написа:Брей, тежи феромони къде хвърчат само! Звучи ми малко като че ли жените чакат да се множат по едно и също време, тип да се разгоним на 15-ти! :lol: :lol: :lol:

Ти се подигравай, ама природата си знае работата, така го е направила, за да се не бъркате вие, Локуме :lol: :lol:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 13:13

Не знам за хубаво, или за лошо, но е добре. Особено си представям в някое племе, където има много хищници, друго си е да пазят общо по 10 дена в месеца, отколкото цялия месец! :lol: :lol: :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот mix_twix » 20 Фев 2015, 13:42

mangusta написа:
Локумът написа:Брей, тежи феромони къде хвърчат само! Звучи ми малко като че ли жените чакат да се множат по едно и също време, тип да се разгоним на 15-ти! :lol: :lol: :lol:

Ти се подигравай, ама природата си знае работата, така го е направила, за да се не бъркате вие, Локуме :lol: :lol:

Всичко си има логика, когато се забременеят поне 4-5 жени едновременно то те могат да си бъдат компания по време на майчинството, удачно е да се забременят офисите примерно :lol: :lol: :lol: :lol: Което ме навежда на една история, мои познати - работят заедно 2 жени, едната забременя, а другата - на следващия месец! Явно цикъла си знае неговото. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Kremiliya » 07 Апр 2015, 11:30

аххаха :) Явно и бременностите могат да се синхронизират, а не само цикъла! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Elica » 24 Апр 2015, 15:50

Kremiliya написа:аххаха :) Явно и бременностите могат да се синхронизират, а не само цикъла! :lol: :lol: :lol:
Оо, моля ти се, на работа половината са бременни, дано да не се синхронизирам и аз, особено сега като си нямам приятел. :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Fancy » 30 Дек 2015, 12:35

Ами то си е нормално като има лидери, просто всички останали да се водят по тях, дори и против волята им. :grin:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Snejna » 04 Яну 2016, 14:53

Не знам дали се синхронизира, не мога да кажа, защото аз лично не го изпитвам това нещо. Бяхме се синхронизирали с мои колежки, но само за 1 месец, сега отново се разпуснахме по всяко време.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Rali_hr » 04 Яну 2016, 15:35

На мен не ми се е случвало да се синхронизирам с някоя друга жен, може би моят цикъл е много упорит и не се влияе. ;) Не знам за останалите, не се сещам да съм обсъждала въпроса, но може някоя жена да се е повлияла от мен, ако прекарва повече време, знамм ли.. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Mon_ton » 04 Яну 2016, 16:22

Интересно е защо се получава така. В смисъл, за да се случва нещо в природата, то трябва да си има причина, каква ли е, че да се налага синхронизация между цикъла на група жени.. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот moni.sparrow » 04 Яну 2016, 17:43

Mon_ton написа:Интересно е защо се получава така. В смисъл, за да се случва нещо в природата, то трябва да си има причина, каква ли е, че да се налага синхронизация между цикъла на група жени.. :roll:

Единствената възможно - за възпроизводство, по това време, просто се отделят повече феромони... чрез които привличаме противоположния пол :wink: а понякога и същия.
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта