Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Anka » 05 Яну 2016, 10:58

Mon_ton написа:Интересно е защо се получава така. В смисъл, за да се случва нещо в природата, то трябва да си има причина, каква ли е, че да се налага синхронизация между цикъла на група жени.. :roll:

Сигурно за да не ги надушват хищниците. хаха :) шегувам се, наистинамного странно, явно настина е от хормоните ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Harmony » 11 Авг 2016, 16:09

Нямам такива наблюдения и не мисля, че е възможно. По какъв начин това, че друга жена е в цикъл ще накара и моя да дойде? Трябва моя или да закъснее или да избърза много. Това се случва, но рядко при мен и причината е съвсем друга.
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Anka » 12 Авг 2016, 13:47

Harmony написа:Нямам такива наблюдения и не мисля, че е възможно. По какъв начин това, че друга жена е в цикъл ще накара и моя да дойде? Трябва моя или да закъснее или да избърза много. Това се случва, но рядко при мен и причината е съвсем друга.

Случва се, но не така, че да ти дойде след 10 дни. Ако колектива е предимно женски, малко по малко се изменя- ден два закъснение или избързване на този и онзи и така по някое време се получава, че голяма част от жените имат цикъл по едно и също време. Не само ние, а и науката го твърди.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Rali_hr » 12 Авг 2016, 16:44

Абе влияе си сигурно, макар и да не е при всяка жена. :) А и може всички да са наблизо и вие да не сте разбрали и все пак да сте се синхронизирали. Да си призная не питам много жените кога им идва. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Pipilota » 15 Авг 2016, 14:03

Истина е,на предишната ми работа бяхме 4 жени в една стая и на 4-те ни идваше по едно и също време, а в началото не беше така, т.е. синхронизирахме се малко по малко.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот donni » 18 Авг 2016, 17:18

Е, сега малко е гадно да разпитваш коя кога й идва :lol: . На мен не ми се е случвало такова масово синхронизиране. С една, най-много две да, но не повече. Ако в един офис са все жени, нормално е все някои да съвпаднат :smile: .
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Mon_ton » 04 Апр 2017, 15:14

Ако са по-малко май повече се синхтонизира, ако са повече по-трудно.. ако сте 10 жени в една стая, то целия месец ще сте в цикъл. :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Fury » 19 Мар 2019, 16:04

Факт! Когато работех в изцяло женски колектив, разликите бяха +-1 ден :lol:
Fury
 
Мнения: 112
Регистриран на: 06 Дек 2018, 15:00

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 16:08

За първи път чувам такова нещо. Според мен това са пълни глупости. Ами ако някоя жена работи само с мъже? Тогава какво ще стане...?
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Theresa » 06 Апр 2019, 23:03

Viki Borisova написа:За първи път чувам такова нещо. Според мен това са пълни глупости. Ами ако някоя жена работи само с мъже? Тогава какво ще стане...?

Вероятно нищо, но какво, ако работи само с жени?
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта