Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот nadqta » 19 Фев 2015, 16:34

Скоро научих, че е възможно жените да синхронизират цикъла си, тъй като започнах работа изцяло в женски колектив :idea: :lol: :lol:

Изведнъж започна странно да избързва, дори ходих на лекар и ми каза, че може и да е от времето, ама май се оказа, че от жените около мен :lol: :lol: Е, то и вие да бяхте в такава обстановка предполагам е нормално да се промени и вашия цикъл :idea: :idea: :roll: :D
Untitled.jpg
Untitled.jpg (61.13 KiB) Прегледано 4025 пъти
На какво се дължат тези промени в цикъла и как се синхронизира, дали според една от жените или се намира някаква златна среда, как мислите вие??
Случвало ли ви се е в компанията на съквартирантка, колежки, приятелки да сте имали промени в цикъла и да се синхронизирате по някаква причина с жените около вас? :roll:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот maminka » 19 Фев 2015, 16:35

Надявам се, че не е истина това, тъй като и на моето работно място ставаме все повече жени, а цикълът ми ме устройва перфектно във времето :D :D
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот ramimni » 19 Фев 2015, 16:37

И аз съм чувала за такова нещо, но никога не ми се е случвало, работя все около мъже или пък просто съм тартора и се въртят около мене :lol:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Snejna » 19 Фев 2015, 16:47

Да, на мен ми се е случвало! :) Дори в момента на новата ми работа, започна да ми идва с по 2-3 дни напред, а на колежката ми с по толкова назад, сега съвпаднаха, направо съм любопитна другия месец какво ще се случи! :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Andrey » 19 Фев 2015, 17:22

Това изглеж да забавно! :lol: Това означава, че има времена, когато не трябва да влизаме в някои офиси да речем....
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Krum » 19 Фев 2015, 18:21

Andrey написа:Това изглеж да забавно! :lol: Това означава, че има времена, когато не трябва да влизаме в някои офиси да речем....

На вратите в офисите ще пише "код червено" хаха :lol: :lol: :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Mon_ton » 19 Фев 2015, 19:05

В училище бяхме само момичета и наситина всичките имахме еднакъв цикъл, ето сега защо е било така ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Anka » 19 Фев 2015, 19:14

ПРизнвам си, в момента се чудя по женските затвори какво ли е!? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Elica » 19 Фев 2015, 19:38

Мисля, че е истина, че цикалът на жените се синхронизира и на мен ми се е случвало! :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Истина ли е, че цикълът на жените се синхронизира, когато прекарват достатъчно време заедно?

Мнениеот Локумът » 20 Фев 2015, 12:03

Брей, тежи феромони къде хвърчат само! Звучи ми малко като че ли жените чакат да се множат по едно и също време, тип да се разгоним на 15-ти! :lol: :lol: :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта