Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот nadqta » 20 Фев 2015, 13:16

Има различни и странни приумици, когато става въпрос за офис столове като тази :lol: :lol:
chair.jpg
chair.jpg (12.29 KiB) Прегледано 1373 пъти
на пръв поглед изглежда неудобен, но след като вече няколко месеца работя по 8 часа седнала, разбирам, че би било по-добрия вариант от тези офис столове, които познаваме :D :D

Така де, докато хората започнат използват тези видове ще мине доста време до тогава трябва да сме си на познатите и да намерим възможно най-добрия и удобен начин да издържаме по 8 часа на него! :!: :!:

За да бъде удобен трябва да си регулираме правилно височината и всичко останало, но нещо не успявам да усвоя това в последно време, краката ми или висят, или ми е прекалено високо клавиатурата и ми е доста неудобна позата, в която стоя.

Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви се струва или сте го пригодили да е удобен, дайте някакви съвети, за да избегна болките!
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот Mauritius » 20 Фев 2015, 13:27

Аз си стоя на обикновен стол, не от тези големите офис столове, доста са ми неудобни и като съм на такъв и моите крака висят, т.е. имам като твоя проблем, така че се сдобий с нормален стол, просто ;)
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот belleville » 20 Фев 2015, 13:28

На мен са ми супер удобни офис столчетата и нямам никакви оплаквания, не знам какво не ви е наред :?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот mix_twix » 20 Фев 2015, 13:36

Може просто да сте по-ниски! :) Вземете си някаква поставка за краката, измислете нещо, за да може да компенсирате височината, която ви липсва, пък и с подобна поставка, дори няма да ви оттичат краката и ще ви е много по-удобно!:)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Апр 2015, 11:16

Много ми е удобен моя стол на работа, с голяма и висока облегалка, на която мога да си сложа и главата и съм много доволна от нея. :) Столът ми като цяло е много удобен. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 17:18

Ооо този от снимката изглежда мнооого добре, но какъвто и да е столът, когато си дълго време в една и съща поза, не може да не измалееш!
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Апр 2015, 21:30

LEILA написа:Ооо този от снимката изглежда мнооого добре, но какъвто и да е столът, когато си дълго време в една и съща поза, не може да не измалееш!

Само не знам дали с този стол вместо от хемороиди няма ли да страдаш и от тях и от разширени вени :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Апр 2015, 08:56

Ваня Стойчева написа:
LEILA написа:Ооо този от снимката изглежда мнооого добре, но какъвто и да е столът, когато си дълго време в една и съща поза, не може да не измалееш!

Само не знам дали с този стол вместо от хемороиди няма ли да страдаш и от тях и от разширени вени :)

От всичко да има, нека да се чувства изобилието. На мен хич не ми харесва, предпочитам си добрите стари столове. Хубаво е да има възможност и за някакво раздвижване от време на време. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот Mon_ton » 22 Апр 2015, 11:10

Нямам стол на работа, на всякакъв тип сядане съм доволна, стоим по цял ден на крак. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Какъв стол използвате на работното си място и до колко удобен ви е той?

Мнениеот Anka » 22 Апр 2015, 11:36

Mon_ton написа:Нямам стол на работа, на всякакъв тип сядане съм доволна, стоим по цял ден на крак. :roll:

То и това не е много хубаво, цял ден на крак хич не е приятно. Работила съм в магазин и нямахме право да сядаме, направо не си чувствах краката накрая ;(
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron