Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Mauritius » 20 Фев 2015, 15:15

Привет! От известно време се опитвам на накарам майка ми да се подмлади, до този момент нямам големи успехи, затова реших да си справям сама! Мисля, че съм й избрала прическа, но не съм убедена.

От нейна страна усещам притеснения, когато става въпрос за косата й, направо си изпада в паника, ако знае, че няма да може да я върже и въпреки че много й бях харесала тази прическа
Best-Hairstyles.jpg
Best-Hairstyles.jpg (23.35 KiB) Прегледано 3741 пъти
или още малко по-къса, мисля, че ще се задоволим с далеч по-дълга,
hairstyles-for-grey-hair.jpg
hairstyles-for-grey-hair.jpg (26.05 KiB) Прегледано 3741 пъти
която е също хубава, ноо... не е като другата :) :)

Какво смятате е важно за една прическа, за да изглеждате наистина добре и млада с нея? :?: Понеже с възрастта знам, че косата става по-суха и си мисля, че като цяло е добре прическата да е доста по-къса :idea: и все пак какви прически сте избрали за себе си, така че косата да има обем и прическата да ни подмладява? :roll:
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот ramimni » 20 Фев 2015, 15:18

И аз мисля, че по-късите са много подходящи за по-възрастните дами, тъй като се поддържа по-лесно обемът и в крайна сметка косата не е със същата плътност, както е била на младини!
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Slavena » 20 Фев 2015, 15:26

Аз съм си направила дълга косата, имам бретон и отгоре се нося с много обем и с вафли си правя понякога, мисля, че така е най-хубава и младежка.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот веселказасмяна » 20 Фев 2015, 15:29

Забелязвам, че малко преди 60, дамите започват да се занемаряват, така че е добър съвет като начало - дами моля ходете с чисти коси, това е гаранция за обем :idea: :idea: :D
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Malina » 20 Фев 2015, 16:14

веселказасмяна написа:Забелязвам, че малко преди 60, дамите започват да се занемаряват, така че е добър съвет като начало - дами моля ходете с чисти коси, това е гаранция за обем :idea: :idea: :D

Еее, как бе, според мен и по-рано могат да се занемарят, мисля че това се учи и е въпрос на навик, а и е много важно жената да си има някой, който я харесва ;)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Anka » 20 Фев 2015, 16:31

Мисля, че късата коса най-много подмладява визията, но много зависи какво означава къса - не в стил баба ми няма коса и затова е къса, а в стил на младежкия вид :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 17:39

А, не втория тип прическа е супер бабешка, ако се замислиш, когато рисуват жена на около 55-60 години с леко прошарена коса - това е визията й с точно такава дължина. В никакъв случай, или къса - или дълга, добре боядисана, оформена ефектно, но никога не я прави с такава дължина точно до рамената! Нищо младежко няма ненене :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Pipilota » 22 Фев 2015, 10:55

rabotnata pchela написа:А, не втория тип прическа е супер бабешка, ако се замислиш, когато рисуват жена на около 55-60 години с леко прошарена коса - това е визията й с точно такава дължина. В никакъв случай, или къса - или дълга, добре боядисана, оформена ефектно, но никога не я прави с такава дължина точно до рамената! Нищо младежко няма ненене :)

хахахха това е истина, винаги ги правят такива :lol: :lol: :lol: :lol: Май не е толкова лесно да бъдеш - подмладена чрез косата. Макар че хубава прическа, добра боя за коса и наистина могат да свалят 10 годинки. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот Lisica » 09 Апр 2015, 20:39

Толкова харесвам късата коса, но не мога да се престраша да се подстрижа, мисля, че е много младо и свежо. Дори за по-възрастните дами късата коса страшно подмладява, но младежки поддържана, а не като на лелички :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Каква прическа сте избрали за себе си, така че да ви подмладява?

Мнениеот silver933 » 12 Апр 2015, 09:47

Късата коса много подмладява, дългата коса сякаш казва друго, не е чак толкова готина,а и е много скучна.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта