Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот renetka » 29 Апр 2015, 15:15

Имам доста ризи, но дойде ли момента за гладене винаги съжалявам и се презирам :mrgreen:
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Апр 2015, 15:27

renetka написа:Имам доста ризи, но дойде ли момента за гладене винаги съжалявам и се презирам :mrgreen:

Дам, ей тва са смесени чувства, аз също много ги харесвам, и съм накупила една чанта ризи на детето и почти всеки ден го обличам с небрежна риза, а това значи всеки ден да гладя ризи! :x
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Lili_pili » 04 Яну 2017, 12:56

Много харсвам ризите аз, толкова добре стоят, но според мен на жени с по-широк ханш просто не прилягат добре, аз съжаление. като се свият в талията и дупето изглежда още по-голямо.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот lini_leni » 05 Яну 2017, 14:32

Не е толкова трудно да постигнеш определена визия с риза. Просто моделът й определя визията :smile: . Имам официални ризи, които стоят много елегантно и направо те променят, а по-спортните ти придават този вид, в който изглеждаш небрежно добре :grin: .
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Mon_ton » 05 Яну 2017, 15:08

Огромно разнообразие има на ризи, етя карираните са много елегантни и в същото време придават страхотен спортен външен вид, което хич не е за подценяване, ако искаме да изглеждаме по-млади.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Malina » 05 Яну 2017, 15:46

Mon_ton написа:Огромно разнообразие има на ризи, етя карираните са много елегантни и в същото време придават страхотен спортен външен вид, което хич не е за подценяване, ако искаме да изглеждаме по-млади.

И аз ги харесвам, с New Yorker и в Waikiki има страхотни карирани ризи и предават една много модерна нърд визия :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Яну 2017, 16:42

Malina написа:
Mon_ton написа:Огромно разнообразие има на ризи, етя карираните са много елегантни и в същото време придават страхотен спортен външен вид, което хич не е за подценяване, ако искаме да изглеждаме по-млади.

И аз ги харесвам, с New Yorker и в Waikiki има страхотни карирани ризи и предават една много модерна нърд визия :)

Има хубави младежки там, щерка ми носи от тоя магазин и сме доволни и от качеството и от вида. Наиситна прибрани и в същото време модерни. Поне 10 ризи сме взели от там.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот rabotnata pchela » 17 Яну 2017, 14:55

И аз страшно много харесвам ризки, но уви, не мога да се натикам в никакъв подходящ размер за моята осанка. :sad:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта