Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Lilly_milly » 20 Фев 2015, 16:25

Много се кефя да нося ризки, но в последно време осъзнавам, че изглеждам твърде префърцунено с тях, а искам да се чувствам и изглеждам по-свободно, съответно да имам по-небрежен вид, макар и с риза.

Гледах някакви клипчета как се подпъхва и как събират на места, за да станат по-интересни и да се придаде хем небрежен, хем спретнат вид на ризата :idea:
cara.jpg
cara.jpg (42.05 KiB) Прегледано 483 пъти
Ама да си призная така и не се научих как да си навивам ръкавите както трябва, за да не се изхлузват за нула време и да си имат по-стегнат вид :idea:

Надявам се да ми дадете повече идеи как може да се получи спретнат и едновременно небрежен вид само с една ризка :roll: като на мацката по-горе, например? :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Anka » 20 Фев 2015, 16:29

Не мисля, че е само въпросът до ръкавите, много зависи от самата риза каква е, от кройката, от широчината, отдолу с какво си облечена и чак тогава идва ред на ръкавите. Ризата може да бъде и небрежна с пуснати ръкави, какъвто пример си дала отгоре - за такъв тип риза. Но ако ризата ти е едноцветна с някоя нежна и феерична материя по-скоро ще изглежда смешно, ако се носи небрежно :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот LaCoquine » 20 Фев 2015, 16:38

Не мога да търпя ръкави затова и аз все ги навивам, ама така ги навивам, че после не мога да ги развия, трябва да ги поря, едва ли не :D :D :D иначе и на мен ми харесва небрежният и спретнат вид... едновременно :D
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Bambaa » 20 Фев 2015, 16:42

и аз харесвам ризи, но предпочитам да са по-елегантни, от другите няма смисъл, като тази на снимката, на такива раздърпани не се кефя :D
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 17:37

Ооо, голяма съм почитателка на ризите, но с моята фигура избягвам да ги нося ;( та никога не съм се виждала с ризи, но страшно много ги харесвам! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Lollipop » 22 Фев 2015, 12:04

Много харесвам ризи, а небрежния вид с тях наистина ми е любим! :))) Не смятам обаче, че само навиването на ръкавите е достатъчно за небрежния вид, най-вече зависи от самата риза, а особено при жените избора е огромен, така че може да изглеждаш нелепо с риза накрая :)))
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот S_Milenska » 22 Фев 2015, 20:51

Bambaa написа:и аз харесвам ризи, но предпочитам да са по-елегантни, от другите няма смисъл, като тази на снимката, на такива раздърпани не се кефя :D

И аз не ги харесвам, ризата точно ти дава спретнат вид, значи трябва да изглеждаш така, а не раздърпано-елегантен. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Snejna » 22 Фев 2015, 21:09

Не ми харесват изобщо, пък вие си казвайте каквото искате! много младежко ми се вижда, не е подходящо за човек, който ходи на работа ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Kaya » 23 Апр 2015, 11:01

Винаги са ми харесвали ризите, могат да се носят и с блузка отдолу, което да ги превърне в още по-лежерна дреха :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Спретнат и небрежен вид с риза – как се постига?

Мнениеот Lili_pili » 23 Апр 2015, 12:35

Много често виждам жени, които обличат по-официални ризи и се опитват да им предадат такъв небрежен вид, е хич не изглежда добре!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron