Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Mon_ton » 20 Фев 2015, 17:22

Няма как да не споделя с вас най-прекрасната новина в живота ми, а именно - скоро ще ставам майка! :D :D :D Страшно много се вълнувам от всичко, което ни предстои - на нас..тримата! :) Разбира се, още не съм казала нито на приятелите ни, нито на роднините, иска ми се да обявя по страхотен начин на целия свят, че очакваме бебе!
Върти ми се нещо подобно в главата:

IMG_0288.jpg
IMG_0288.jpg (51.55 KiB) Прегледано 4283 пъти

Но сякаш не е "моята" тази снимка. :roll: Имам страхотна приятелка фотограф, която би ми помогнала да направим хубави снимки, за да обявим очакваното бебе, но наистина нямам идеи. Приятелите и роднините ми наистина ще бъдат много изненадани, защото този въпрос никога не е бил обсъждан пред тях, а беше тайно решение само между мен и половинката, че сме готови за имаме бебе! И това вече е факт - очакваме най-сладкото бебе на света! :mrgreen: Затова искам да очаровам всички - роднини, приятели, баби, братовчеди с картичка по пощата, в която откриват най-голямата и най-прекрасната новина на света - вече ще бъдем с един повече! :D
Така че моля ви давайте идеи как да кажа на роднини и приятели, че очакваме бебе, предложете снимки, картички, послания всичко се приема! Не се знае кое ще бъде нашето истинско послание за очакваното бебе! :idea:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот rabotnata pchela » 20 Фев 2015, 17:27

ВИнаги ме е било яд, че когато забременях не съм казала по такъв артистичен начин на роднините! Много ми харесват снимки тип 3 чифта обувки, единия от който е малък. А ако имате някаква обща страст- примерно видео игри, плетки, кънки, ски, може да използвате тях - тройка - като едната мъничка ;))))))
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Mon_ton » 25 Фев 2015, 16:36

Не знам направо какво да измисля, сякаш се чудя. ;) Всички толкова традиционно съобщават, а аз не съм казала дори на родителите си, искам да бъде много специално и запомнящо се ;) Ако се почудим още малко те сами ще разберат. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Kremiliya » 26 Фев 2015, 15:25

Защо просто не им кажете по традиционния начин, по-хубаво от това има ли на къде?
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Фев 2015, 15:55

Kremiliya написа:Защо просто не им кажете по традиционния начин, по-хубаво от това има ли на къде?

Така е много скучно, аз ако сега имам дете, т.е. чакам, ще им изпратя някакви картички със снимки, в които показавме ясно, че очакваме бъдещ член на семейстовото ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Anka » 26 Фев 2015, 16:31

Хубаво е да ги изненадаме, но на най-близките в семейството смятам, че трябва лично да им кажете, а после пак им подарете въпросната снимка. :)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Elica » 26 Фев 2015, 16:44

Изпратете им картичка на всички със снимка на едни бебешки обувки :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот mix_twix » 27 Фев 2015, 12:18

хахахах спомням си една приятелка, бяхме на бар, всички пиехме някакъв алкохол, а тя - сок, което беше СУУУПЕР необичайно! Един приятел се избъзика "Да не си бременна" и тя спокойно каза "ДА", направо ни разби. Беше най-якото съобщаване за бременност ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Anka » 27 Фев 2015, 13:44

mix_twix написа:хахахах спомням си една приятелка, бяхме на бар, всички пиехме някакъв алкохол, а тя - сок, което беше СУУУПЕР необичайно! Един приятел се избъзика "Да не си бременна" и тя спокойно каза "ДА", направо ни разби. Беше най-якото съобщаване за бременност ;)

хехе, това наистина е забавно, но пък не носи никакъв запечатан на лист спомен. :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Как да кажем на роднини и приятели, че очакваме бебе?

Мнениеот Andrey » 16 Апр 2015, 10:32

То и ние сега се чудим какво да правим, нашите ще откачат, а на пряителката ми техните още повече, като се има предвид какви сме младоци, тя е само на 20г. ще е голяма забава. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта