Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Bambaa » 20 Фев 2015, 17:44

Мисля, че разбрах какво не ми е наред - няколко пъти съм се опитвала да се направя руса и не, че не се получава, а просто не ми отива и не, че тенът ми не е както трябва, а подтонът на кожата ми не е какъвто трябва, за да ми отива русо или пък злато!
dzhulian-mur.jpg
dzhulian-mur.jpg (17.99 KiB) Прегледано 831 пъти

За сметка на това съм била с цвят на косата като Джулиан Мур и ми отива въпреки, че нямам нейната кожа... странна работа, нали? :roll: Вие имате ли представа какъв е вашият подтон и откривали ли сте защо не ви отиват някои цветове, например? :roll:

Според мен подтонът повлиява най-вече на цвета на косата, т.е. просто не ти отива този цвят, спрямо цвета на лицето ти, а що се отнася до дрехите трябва да си доста мургав, за да не ти отива нещо или аз поне така си мисля :roll:
Според вас на какво друго влияе подтона на косата, лицето, дрехите, бижутата, които носим или нещо друго :?: а имате ли идея как да открием какъв е подтонът ни? :roll:
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Мади Ранчева » 20 Фев 2015, 17:51

Аз сега разбирам, че кожата може да има подтон и не съм забелязала до сега нещо, което да не ми отива като цвят или определено бижу, предполагам, че съм от универсалния подтон :D а как да го определя?
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Kremiliya » 20 Фев 2015, 17:56

Никога не съм мислила какъв ми е подтона на кожата, сякаш всичко ми отива, само руса коса не съм пробвала, но примерно ако си лакирам ноктите няма цвят, който да не ми стои добре :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Andrey » 20 Фев 2015, 18:11

Хахахах еееейй, момичета, изобщо не ви е лесно, сега пък подтон на кожата, стига вече, много измислено ми се вижда вече всичко! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Lollipop » 22 Фев 2015, 11:52

Не вярвам в такива глупости, още по-малко пък, че това ще да влиея на това, какви цветове ни приличат. Според мен всичко е до свикването с какви цветове виждаме хората. :))
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот S_Milenska » 22 Фев 2015, 20:50

И друг път съм чувала за подтон на кожата, но никога не съм се замисляла моя какъв е и не съм си правила тестове, сякаш не го намирам за нещо, което ми е много наложително да го знам.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Pipilota » 23 Фев 2015, 10:50

Туко що си направих този тест, то аз и подозирах де, че съм от хората със студен подтон на кожата. :))) Никога не съм изглеждала добре в телесни цветове, като кафяво примерно. :) И все пак продължавам да твърдя, че всичко е въпрос на свикване :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Lisica » 09 Апр 2015, 20:40

Интересно, винаги съм се чудила защо не ми приличат някои цветове, но явно ще е за това. С червен лак да речем не мога да се възприема, нито с розов и подобни цветове. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот Kaya » 13 Апр 2015, 10:48

Това е много полезно, аз съм забелязала, че някои цветове не ми отиват и винаги съм се чудила защо така, въпреки че други доста по-различни и абсурдни ми стоят много по-добре. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Откривали ли сте до сега подтона на вашата кожа и на какво повлиява според вас той?

Мнениеот borkova » 11 Ное 2015, 17:20

Kaya написа:Това е много полезно, аз съм забелязала, че някои цветове не ми отиват и винаги съм се чудила защо така, въпреки че други доста по-различни и абсурдни ми стоят много по-добре. :)

Абе явно наистина има такова нещо, но не мога да го забележа за себе си...
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron