За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот silver933 » 25 Фев 2015, 12:09

Кефи ме тази мацка, и аз ако можех бих си събрал всички боклук в едни буркан, за това трябва обаче страшна дисциплина и организация! Аз само като се замисля, като си купувам сирене имам излишна опаковка найлон, какво ги прави тези дребни торбички, с които се зариваме всички ежедневно?
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Lili_pili » 27 Фев 2015, 12:06

Не мисля, че е възможно, все пак постоянно имам нужда да изхвърля нещо, това е чисто вехтошарство, да събираш всичко и да го рециклираш и пак да ти остава в дома.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Malina » 27 Фев 2015, 12:51

Възхитена съм да си призная честно. Има начини разбира се, особено ако има места, където събират неща за рециклиране, защото да си признаем и минерална вода да си купиш все ще има отпадък, дори боб, ориз, леща, всичко е в пакети, може винаги да си купиш насипно, но насипни спагети няма как. :mrgreen:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Elica » 27 Фев 2015, 13:34

Аз съм много впечатлена и това е! :shock: :shock: :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Krum » 27 Фев 2015, 16:26

Това е то прибрана жена, най-малкото ако се вози на автобус къде си слага билетите, или дам, тя ще има карта за автобуса! :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот niya_mazova » 14 Фев 2017, 18:03

За мен това е просто невъзможно. Толкова много неща има, които няма да знам какво да ги правя. Например дамските превръзки и да не продължавам с описанията :mrgreen: .
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта