За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот dejavu » 24 Фев 2015, 16:54

Всеки малко или много се опитва да рециклира, било то пластмасови шишета или техните капачки. В крайна сметка, обаче всички ние имаме боклуци, които са неизползваеми! :!: :!:

Да, но малка час от хората, като момичето, за което четох – нямат! :shock: Да, необяснимо е и за мен, но ето, че и така може, за доказателство ви представям и въпросния буркан събрал боклуците на момичето за две години назад във времето!
бурканът.jpg
бурканът.jpg (18.05 KiB) Прегледано 1592 пъти
Всъщност всичко онова, което решава, че й е непотребно, то в един момент го прави потребно!

Не е чак толкова непостижимо, да и все пак си представете, за да пиеш кафе да си носиш собствена чаша, :!: да не използваш сламки и салфетки, освен ако не са платнени? :? Мислите, че бихте могли да имате такъв начин на живот, че за две години да ви стигне един буркан с отпадъци? :?: :?:
Какъв трябва да е живота, който да водите, че да можете да си позволите това, как си представяте да ви се случи? :roll:
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот PasDeDeux » 24 Фев 2015, 16:56

Каквото и да си говорят хората за мене това си е живо вехтошарство, ама не е кой знае какво, де, то си има такова психическо разстройство! :idea:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Slavena » 24 Фев 2015, 16:58

Eхе чак пък токова абсурд, аз на ден изхвърлям повече от буркан боклук, а за 2 години сигурно правя половин сметище! Най-малкото как си рециклира тоалетната хартия? :Р
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот lussy » 24 Фев 2015, 16:59

Няма никакъв шанс, за съжаление, постоянно има някакви боклуци, които и да искаме няма къде да ги сложим освен на боклука! Е, опитваме се да ползваме възможно по-малко пластмасови кутии и торбички, но някои неща е неизбежно да сложиш в кофата, каквото и да си говорим :!:
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот M.Tasheva » 24 Фев 2015, 17:01

Slavena написа:Eхе чак пък токова абсурд, аз на ден изхвърлям повече от буркан боклук, а за 2 години сигурно правя половин сметище! Най-малкото как си рециклира тоалетната хартия? :Р

В нас, например, няма кош за точно това, а дамски принадлежности за интимна хигиена има такива за многократно използване, така че точно за това, няма как да става дума! :idea: :idea:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Malina » 24 Фев 2015, 17:24

Хахахаха моля ти се, нещата за многократна хигиена за дамите изобщо не мисля, че са някакво страхотно решение, да ме прощава природата! А пускането на хартията в тоалетната не мисля, че е също много добър начин за рециклиране.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Elica » 24 Фев 2015, 17:37

Вижда ми се абсолютно невъзможно, не мога да си представя как няма да имаш абсолютно никакъв отпадък, не си го обяснявам как може да стане :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Anka » 24 Фев 2015, 17:58

Ехааа, това момиче направо ми разби представите за събиране на боклук! Не мога да повярвам, че може толкова малко отпадъци да се съберат за толкова голям срок от време! Ако се научим да бъдем съвсем малко като нея всички ние със сигурност ще помогнем страшно много на природата.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Фев 2015, 22:54

Е тази жена ме изумява честно да си призная, аз дневно имам толкова много боклуци! И все пак не мога да си обясня най-малкото от лични нужди къде отиват нещата, или пък опаковките от хляб, от леща да кажем! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: За две години – един буркан с отпадъци, как си представяте и при вас да се случи това?

Мнениеот Pipilota » 25 Фев 2015, 10:20

Аз съм любопитна какво точно има в този буркан честно да си призная. Вижда ми се почти невъзможно а 2 години толкова малко отпадък да събереш! :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта