Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Malina » 27 Фев 2015, 12:50

Далеч сме от нациите, които внимават за това с какво се хранят и т.н. Ние ядем стабилно и това е, не ни дреме особено колко протеини, мазнини или друго вкарваме в организма си.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 14:45

Пълен кошмар е това за тялото ти, особено като сложиш и две филии бял хляб :mrgreen: смятам че след такова нещо, лично аз не бих яла нищо поне две седмици :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Rali_hr » 09 Юли 2015, 11:19

annydance написа:Пълен кошмар е това за тялото ти, особено като сложиш и две филии бял хляб :mrgreen: смятам че след такова нещо, лично аз не бих яла нищо поне две седмици :mrgreen:

Е чак пък толкова, айде моля ти се ;) Минимум 5 месеца нищо няма да ядеш.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот nushi.kisyova » 17 Юли 2015, 15:30

Добре, че беше моят фитнес инструктор, та да ми направи хранителен режим, иначе се лутах от диета на диета, без да има ефект, та протеините са ми в някои дни от седмицата, но са доста по-ограничени :idea:
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Malina » 04 Авг 2015, 14:10

nushi.kisyova написа:Добре, че беше моят фитнес инструктор, та да ми направи хранителен режим, иначе се лутах от диета на диета, без да има ефект, та протеините са ми в някои дни от седмицата, но са доста по-ограничени :idea:

Ми явно нямаш нужда от сваляне на килограми, защото протеините са идеални за сваляне на излишно тегло ):
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Elica » 14 Авг 2015, 11:46

Аз мисля, че доста рядко ям протеини през лятото и се чувствам страхотно !:)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Yunona » 14 Авг 2015, 21:32

Всеки ден ям протеини. Няма как да е иначе - те са градивна единица на нашето тяло, особено на мускулите. Аз спортувам умерено, но редовно и се старая приемът на протеини да е достатъчен. Само че изобщо не си ги набавям предимно от месо, особено пък през лятото :) Предпочитам риба и растителна храна. Бобовите и зърнените култури са много богати на протеини и са лесноусвоими.

Протеиновите диети за отслабване - като тази с месото и белтъците - наистина дават резултат. Слабее се бързо, но опасно. Неслучайно доктор Дюкан не успя да осъди лекаря, който открито обяви неговата диета за вредна. По-късно официално бе обявено, че диета, основана на висок прием на белтъчини от месо носи огромни рискове за здравето. Но всеки си решава сам...
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот puhcheto » 17 Авг 2015, 12:48

Yunona написа:Всеки ден ям протеини. Няма как да е иначе - те са градивна единица на нашето тяло, особено на мускулите. Аз спортувам умерено, но редовно и се старая приемът на протеини да е достатъчен. Само че изобщо не си ги набавям предимно от месо, особено пък през лятото :) Предпочитам риба и растителна храна. Бобовите и зърнените култури са много богати на протеини и са лесноусвоими.

Протеиновите диети за отслабване - като тази с месото и белтъците - наистина дават резултат. Слабее се бързо, но опасно. Неслучайно доктор Дюкан не успя да осъди лекаря, който открито обяви неговата диета за вредна. По-късно официално бе обявено, че диета, основана на висок прием на белтъчини от месо носи огромни рискове за здравето. Но всеки си решава сам...

Аама в крайна сметка всеки може да си напише книга с какви ли не глупости в нея, това че хората са глупави и не познават нито тялото, нито нуждите си е най-малък проблем на Дюкан, в крайна сметка :mrgreen: :mrgreen: Кажете ако греша...
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот Nightmare » 18 Авг 2015, 11:08

И аз смятам, че това е по-добрият вариант - да се хапват протеини, но най-вече да се набавят от растителните продукти, тъй като тази местната диета смятам за безумна и токсична!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Всеки ден ли ядете протеини и внимавате ли колко изяждате?

Мнениеот rabotnata pchela » 28 Авг 2015, 17:38

Nightmare написа:И аз смятам, че това е по-добрият вариант - да се хапват протеини, но най-вече да се набавят от растителните продукти, тъй като тази местната диета смятам за безумна и токсична!

И според мен е най-добре да се хапва мръвка със зеленчуци! :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта