Шампоан за мазна коса?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот Rali_hr » 03 Мар 2015, 09:11

Сега ползвам най-известния противопърхотен шампоан и косата ми стана доста суха, обаче този път от пърхота не се отървах с първото измиване, явно е по-упорит. :) Но за сметка на това, косата ми беше страшно мазна и с много пърхот, сега е суха доста :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот Kremiliya » 03 Мар 2015, 09:43

Не съм попадала досега на шампоан за мазна коса, който да ми помогне, всички са уж за мазна коса, но никой не е имал истински и осезаем ефект, пък и ако продължаваме ежедневно да си мием косата с шампоан против мазна коса не няма да има ефект, най-доброто лечение е упоритост и ходене с мазна коса. :mrgreen: :lol: :lol:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот MGB » 03 Мар 2015, 14:48

Последно си мислих, че косата ми е мазна, но май се оказа недотам, тъй като се миех с шампоана Милва с хума и сменях с Мивла с хинин и сеха скапла ми е сух, та чак се люспи, та някакъв баланс трябва явно, затова май е най-добре на дерматолог, не е сигурно, че ще ти предпише каквото трябва, но поне ще знаеш за какво иде реч!
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот moni.sparrow » 11 Мар 2015, 16:16

За някои шампоани е необходимо по-продължителна употреба, за да покажат действието си, особено тези билковите и на Милва, които са с повече естествени съставки :idea: :)
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот S_Milenska » 11 Мар 2015, 20:49

Преди време си вземах един шампоан с билки, беше жесток! :) Но вече от години го няма на пазара :(
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Апр 2015, 16:59

Моята преди беше мазна, мих се с един шампоан с хума и стана доста суха, направо ми опъваше скалпа в момента, в който излезна от банята, дори сух пърхот ми се появи, като го смених и вече нямах проблеми, сега не зная дали с мазна или със суха коса е по-гадно!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот Kremiliya » 06 Юли 2015, 16:24

За мазна коса решението е по-рядко миене, в началото е проблем но после се свиква, косата сама се приспособява.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот MerryPop » 06 Юли 2015, 16:55

Kremiliya написа:За мазна коса решението е по-рядко миене, в началото е проблем но после се свиква, косата сама се приспособява.

Има нещо такова, преди години я миех всеки ден, беше някакъв ужас, не зная как съм издържала, но сега не ми се налага да ходя с мръсна коса, на 3 дни й е перфектно като я къпя ;)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот Lili_pili » 06 Юли 2015, 17:04

MerryPop написа:
Kremiliya написа:За мазна коса решението е по-рядко миене, в началото е проблем но после се свиква, косата сама се приспособява.

Има нещо такова, преди години я миех всеки ден, беше някакъв ужас, не зная как съм издържала, но сега не ми се налага да ходя с мръсна коса, на 3 дни й е перфектно като я къпя ;)

Колкото по-често се мие наистина е по-зле. Миналото лято я миех почти всеки ден и беше ужасна, после изтърпях на промените и сега почти не се омазнява.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Шампоан за мазна коса?

Мнениеот Malina » 06 Юли 2015, 17:23

Аз спирам да ползвам и балсам, той доста спомага омазняването :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта