Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот ManiJani » 29 Окт 2015, 16:56

Локумът написа:Не, на мен работата ми е мечта, та направо не ми остава за какво друго да мечтая. :mrgreen:

Браво, Локуме, ей такива хора като тебе искам да срещам по-често! С какво се занимаваш... да помечтаем и ние малко :mrgreen:
ManiJani
 
Мнения: 152
Регистриран на: 20 Мар 2015, 12:40

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Snejna » 09 Ное 2015, 16:50

ManiJani написа:
Локумът написа:Не, на мен работата ми е мечта, та направо не ми остава за какво друго да мечтая. :mrgreen:

Браво, Локуме, ей такива хора като тебе искам да срещам по-често! С какво се занимаваш... да помечтаем и ние малко :mrgreen:

Локумът ни е любимеца във форума - жената му мечта, работата му жена и отгоре на всичкото и близнаци има. :bump:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот rabotnata pchela » 09 Ное 2015, 17:05

Ако не мечтаем, трябва да спим на работа. :lol: Доста е трудно човек да си намери мечтаната работа и да идва с удоволствие на работа и да се чувства удовлетворен от това, което върши - както в професионален, така и в личен, че и във финансов план. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот BeenieGal » 10 Ное 2015, 13:05

rabotnata pchela написа:Ако не мечтаем, трябва да спим на работа. :lol: Доста е трудно човек да си намери мечтаната работа и да идва с удоволствие на работа и да се чувства удовлетворен от това, което върши - както в професионален, така и в личен, че и във финансов план. :mrgreen:

Дори и да не е любимото ти занимание, когато имаш работа или работиш с клиенти и си постоянно зает, то просто няма как да се замечтаеш!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот kalinka-kuku » 10 Ное 2015, 14:07

BeenieGal написа:
rabotnata pchela написа:Ако не мечтаем, трябва да спим на работа. :lol: Доста е трудно човек да си намери мечтаната работа и да идва с удоволствие на работа и да се чувства удовлетворен от това, което върши - както в професионален, така и в личен, че и във финансов план. :mrgreen:

Дори и да не е любимото ти занимание, когато имаш работа или работиш с клиенти и си постоянно зает, то просто няма как да се замечтаеш!

Да, някоя работа не позволява, но тогава пък в извънработно време мечтите са главно насочени на там. :lol:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Ное 2015, 15:15

BeenieGal написа:
rabotnata pchela написа:Ако не мечтаем, трябва да спим на работа. :lol: Доста е трудно човек да си намери мечтаната работа и да идва с удоволствие на работа и да се чувства удовлетворен от това, което върши - както в професионален, така и в личен, че и във финансов план. :mrgreen:

Дори и да не е любимото ти занимание, когато имаш работа или работиш с клиенти и си постоянно зает, то просто няма как да се замечтаеш!

E, аз имам време да си мечтая за по-добро бъдеще, както казват по филмите. :) А и мисля, че във секи един момент, ако имаш нужда можеш да откъснеш мозъка си за 30 секунди към някое по-щастливо място и да се надъхаш за това, което правиш. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот kauda » 10 Ное 2015, 15:43

Понякога не пречи да се разсеем, нали! :) А и мисля, че точно този момент ни надъхва да продължим напред целеустремено! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот dinkog » 10 Ное 2015, 16:23

kauda написа:Понякога не пречи да се разсеем, нали! :) А и мисля, че точно този момент ни надъхва да продължим напред целеустремено! :)

Така е, пък и дори и работата да е мечта, то мечтите тогава, ако са свързани с нея са пак някоя поставена цел, която дава още по-добра мотивация за да продължим напред.:)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот Mon_ton » 10 Ное 2015, 17:04

И аз смятам, че време з апочивка е полезно. Но и аз съм си позволявала да мечтая, докато съм заета дори и сега го правя. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Случва ли ви се да се хванете, че мечтаете на работното си място?

Мнениеот S_Milenska » 25 Ное 2015, 16:29

Хубаво е за малко човек да се разсее, но не и ако това отнема по-голяма част от деня му, тогава няма как да е полезно, нали така :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron