Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Мар 2015, 16:28

Всички сме чували, за най-популярната диета, секс, ябълки и чай, и като не помогне, да се махнат чая и ябълките... Да, ама не! :) :!:

in bed.jpg
in bed.jpg (26.33 KiB) Прегледано 630 пъти

Оказа се, че мъжете горят повече калории по време на секс, така че от диетата с чая, ябълките и секса, трябва да се махне креватното занимание за дамите! :mrgreen:
Шегата на страна, защо мислите се получава така, че мъжете горят повече калории по време на секс, дали е защото като цяло в повечето случаи те са по-активни, но все пак позата не е ли по-определяща? Пък може би причината е, че по принцип мъжете се потят повече... Знам ли! :roll:
Винаги съм мислила, че жените и мъжете изгарят доста по време на креватните занимание и сексът е добър заместител на фитнеса, но явно не било така, поне не и за дамите! :o
Вие как си обяснявате факта, че мъжете горят повече калории по време на секс, или пък е грешка? Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените? :?: :?: :?:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Anka » 05 Мар 2015, 16:48

И какво сега, останахме си без най-хубавата диета - ябълки и секс! :( :lol: :lol: :lol:
Не знам защо мъжете горят повече калории, може би наистина защото те се бъхтят повече! :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Slavena » 05 Мар 2015, 17:45

Ако жената свърши цялата работа тя ще изгори повече калории, гори този, който е отгоре, логично!
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Мар 2015, 18:13

Винаги съм го чувала това твърдение, че мъжете горят повече калории по време на секс от жените, ама те мъжете по принцип горят повече калории по време на всичко :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Pipilota » 11 Май 2015, 06:56

И аз съм чувала, че мъжете горят повече калории и мисля, че е разбираемо защо. В повечето случаи жените главно си почиваме от тежката работа, хаха! :lol: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот YoLindi » 11 Май 2015, 12:44

Е зависи кой колко е мързелив, има трупове (мъже), които не можеш да ги накараш да се помръднат :D
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот annydance » 14 Май 2015, 16:49

При мен все мъжете подемат така инициативата, че ме е страх да мръдна :D :D та, играя го мързеливата, заради много работния си мъж :D
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Jully » 15 Май 2015, 09:30

annydance написа:При мен все мъжете подемат така инициативата, че ме е страх да мръдна :D :D та, играя го мързеливата, заради много работния си мъж :D

Ужас! Не ти ли е скучно, легнала, гризеш си ноктите и почивка... :?: :!:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2015, 10:18

Jully написа:Ужас! Не ти ли е скучно, легнала, гризеш си ноктите и почивка... :?: :!:

Хаахаха, ужасно е да, защо единия трябва да лежи и да си почива, а да не бъдат активни и двамата?!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кой гори повече калории по време на секс - мъжете или жените?

Мнениеот Jully » 26 Май 2015, 13:25

rabotnata pchela написа:
Jully написа:Ужас! Не ти ли е скучно, легнала, гризеш си ноктите и почивка... :?: :!:

Хаахаха, ужасно е да, защо единия трябва да лежи и да си почива, а да не бъдат активни и двамата?!

Май това се случва с доста жени, мъжете винаги се оплакват от неактивните партньорки, то наистина е странно - легнала и си почива,а той се бъхти там :)
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта