Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот annamaria » 13 Мар 2015, 11:59

Другото е, че трябва да се внимава може би и с какви препарати всичко това се прави...

ПС: Пробвал ли си някакви хомеопатии за алергиите? Познавам хора, които се избавиха точно така...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот Ginger » 13 Мар 2015, 18:08

annamaria написа:Другото е, че трябва да се внимава може би и с какви препарати всичко това се прави...

ПС: Пробвал ли си някакви хомеопатии за алергиите? Познавам хора, които се избавиха точно така...

Някак ако бях на негово място по-скоро бих опитала с билки, но не и хомеопатични лекарства, било то предписани от лекар, тъй като малко са истинските специалисти, който могат да те излекуват наистина качесвено :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот Локумът » 16 Мар 2015, 10:19

У нас никой не страда от алергии, но винаги съм се чудил, какво се прави, ако страдаш от алергия към домашен прах, сигурно е отвратително! Постоянно ли се бърше, нямам идея, но ми се вижда толкова ужасно, че съжалявам хората с подобна алергия ;)
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот annamaria » 20 Мар 2015, 13:37

Ginger написа:
annamaria написа:Другото е, че трябва да се внимава може би и с какви препарати всичко това се прави...

ПС: Пробвал ли си някакви хомеопатии за алергиите? Познавам хора, които се избавиха точно така...

Някак ако бях на негово място по-скоро бих опитала с билки, но не и хомеопатични лекарства, било то предписани от лекар, тъй като малко са истинските специалисти, който могат да те излекуват наистина качесвено :idea:


Да. Аз незнайно защо ги слагам под общ знаменател. Знам, че е и до късмет с хомеопатията...да ти уцелят точното за теб. Не съм ходила никога при такъв специалист...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот Andrey » 20 Мар 2015, 14:21

Голяма част от хомеопатите си нямат идея за какво става въпрос, по принцип, класическата хомеопатия казва, че ти трябва само един хомеопатичен продукт, за да се лекуваш, а не няколко в комбинация. :mrgreen:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот kalinka-kuku » 20 Мар 2015, 15:55

Аз се доверявам на фирма за почистване, когато става въпрос за вкъщи, особено за сезонните почиствания, после само поддържам и все пак веднъж в месеца викам специалисти да забърсват хубаво! :mrgreen:
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот qwerryyy » 20 Мар 2015, 17:06

marsu написа:Аз се доверявам на фирма за почистване, когато става въпрос за вкъщи, особено за сезонните почиствания, после само поддържам и все пак веднъж в месеца викам специалисти да забърсват хубаво! :mrgreen:

Колко хубаво звучи, но като си представя как ще ми вреди това на заплатата и ми се отщява. :mrgreen: Аз си чистя, по обикновения начин, въпреки че имам алергии, особено сега пролетта съм кошмар просто, почиствам всеки ден и стоя на климатик, без да проветрявам. :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот Lili_pili » 23 Мар 2015, 14:26

Не знам дали имаш килими у вас, книги и подобни, които задържат прах и трудно се чистят. Сведи ги до минимум е моя съвет. :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот annamaria » 01 Апр 2015, 17:35

Lili_pili написа:Не знам дали имаш килими у вас, книги и подобни, които задържат прах и трудно се чистят. Сведи ги до минимум е моя съвет. :)

Както и редовно пране на завеси, пердета, кувертюри, шалтета...
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Как да поддържаме дома си, ако страдаме от алергии?

Мнениеот Pipilota » 02 Апр 2015, 07:59

annamaria написа:
Lili_pili написа:Не знам дали имаш килими у вас, книги и подобни, които задържат прах и трудно се чистят. Сведи ги до минимум е моя съвет. :)

Както и редовно пране на завеси, пердета, кувертюри, шалтета...

Вярно и пердетата са ужасни! И те колко прах задържат не е истина просто :(
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron