Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот Lollipop » 30 Май 2016, 14:43

Вчера в зоопарка една жена с нарисуваните вежди и устните като възпален г** се снимаше на фона на козите, щях да умра от смях, едва се сдържах. :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот silver933 » 30 Май 2016, 16:36

Lollipop написа:Вчера в зоопарка една жена с нарисуваните вежди и устните като възпален г** се снимаше на фона на козите, щях да умра от смях, едва се сдържах. :lol: :lol: :lol:

Ей тва е! Но лошото е, че такива много можеш да видиш, за съжаление. Но си е подхождала с фона де. :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот YoLindi » 31 Май 2016, 10:35

Поне нещо друго да беше избрала, екзотично, а не кози :grin: . Всеки с вкуса си. Май наистина селфито се е превърнало при някои в разстройство.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот Krum » 31 Май 2016, 17:07

Това си е ненормална работа, идеята е май да покажеш колко ти е интересен живота, колко си над нещата, какт и се случват яки неща, а останалите са супер скучни.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот bojo_kolev » 01 Юни 2016, 13:02

Тия където се снимат самички и с разни кукленски физиономии или мъжете си показват мускулите какво интересно и яко показват? И те не знаят :mrgreen: . Прекаляването с качването на лични снимки е много досадно за останалите, но не си го признават и де като лайкват и лайкват и де като качват и качват всички :mrgreen: .
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот Mon_ton » 01 Юни 2016, 13:07

Е понякога са мили. :) Сега имаме възможността да споделяме и да показваме много неща от ежедневието си, въпрос е само някой да поиска да го види. :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот nefertiti » 06 Юни 2016, 11:32

Ако ги споделяш в личен профил, където всичките хора са ти приятели, има смисъл - да им покажеш някакви промени по себе си, ако не се виждате честно. Но ако ги пускаш ей така, на всички, не винаги има смисъл :)
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот Lyomi » 06 Юни 2016, 12:31

Ако ги пускаш на абсолютно всички, значи си нарцис :grin: . Макар че често приемаме приятелства във фейсбук на хора, от които нямаме и понятие и пак са непознати.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот nefertiti » 06 Юни 2016, 13:20

Аз имам предвид, ако си приел за признати само хора, които познаваш лично и не се виждаш често с тях, поради това, че живея далече или просто времето не стига... Това с абсолютно непознатите не го разбирам, какво печели някой, след като дори не общуват, ами само си се имат в списъка.
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Селфито – новото модерно психическо разстройство? :)

Мнениеот lussy » 06 Юни 2016, 14:26

nefertiti написа:Аз имам предвид, ако си приел за признати само хора, които познаваш лично и не се виждаш често с тях, поради това, че живея далече или просто времето не стига... Това с абсолютно непознатите не го разбирам, какво печели някой, след като дори не общуват, ами само си се имат в списъка.


И аз винаги това съм се чудила. Щом са те поканили за приятел, значи нещо ги е привлякло и им е станало интересно в профила ти. После нито дума :mrgreen: . Или какво като имаш за приятели хиляда и повече души? Правиш си колекция?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 9 госта