Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот rabotnata pchela » 02 Юни 2015, 10:07

sisi_an написа:С приятеля ми бяхме заедно от 7 години. Никога не е бил вн.добър в леглото. На приципа дай да го вкарам и да свършвам. Опитах се да го науча че не се прави така секс но не се получи. От година насам се появи и проблемна ерекция. Аз трябва да го възбуждам като жена и да използвам двете минути докато е твърд....търпях, търпях и като видях че няма да се получи ми писна и го разкарах. То това май е същото като да се разведеш.

Ами да като не се получава, все пак секса е доста основна част, може би наистина преди да се създаде навика.. знам ли :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Anka » 02 Юни 2015, 11:28

Все пак сексът е супер важен, би следвало с него да минава голяма част от времето, то не е важно както казва пчелата само това, което се случва в останалото време, сексът е този, който прави семейството близко и сплотено.
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Локумът » 21 Дек 2016, 16:22

Ако не се търсят и решения, по-добре всеки да си ходи! Едно е да нямаш настроение, да се случва по-рядко,а ма като се случва некачествено, няма смисъл, а и като се охладят чувствата, идва само единствения начин за стопляне и сплотяване - у креватя. :) и него като го няма... замина тя.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Ginger » 23 Дек 2016, 14:34

Каквото и да си говорим, сексът е важна част от живота ни и като липсва или не го бива всеки му е криво и е омърлушен. И след трупане на напрежението избива нанякъде - или в друга връзка, или в развод, или в опит да се намери решение в семейството.
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот kauda » 28 Дек 2016, 15:11

Бих говорила в прав текст, ако смятам, че нещо ми липсва в секса, има толкова начини да се подобри интимния живот, та не бих си мълчала, защото в един момент ще избие на някъде. Ако вече не се намери решение и главно, заради нежелание от другата страна, тогава бих се разделила с човека.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Nightmare » 07 Фев 2017, 18:17

Не е ли много крайно това? Вярно, че не ми е идвало до главата, никой не знае какво има глава да пати, но чак пък толкова :shock: ! И без секс се свиква, в един момент без това си ставаме като братчета и сестричета, важното е да има човек до теб.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот mix_twix » 12 Апр 2017, 14:27

Хората за какво ли не се развеждат в наши дни, ама ако двойката има силна нужда от секс това си е сериозен повод за раздяла и напълно неоспорим. В някои религии дори си е в реда на нещата разводът да се изпълни, защото мъжът не задоволява жена си.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 13 Апр 2017, 13:56

Ами за мен си е достатъчна причина да се разведем заради проблеми е секса. Все пак той е това, което прави семейството семейство и променя отношенията от приятелски в любовни.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Mon_ton » 02 Май 2017, 15:28

Ами сексът си е много важен, но аз, ако съм задоволена във всяко едно друго отношение, може и да пренебрегна това. Но да не забравяме, че проблемите в секса са двупосочни и дори аз да мога да го преглътна, това не значи, че партньорът ми ще го направи.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Бихте ли се развели, заради проблеми в секса?

Мнениеот Lili_pili » 03 Май 2017, 11:07

Сексът си е много важен за една връзка, вие представяте лиси, как живеете с някой и примерно 5-10 години не правите секс?! Разбира се, че е достатъчна причина да се разведеш.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта