Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Тук е мястото за въпроси, касаещи медицински и здравни теми, които споделяме помежду си.

Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот lussy » 10 Мар 2015, 12:12

Имам няколко брадавици по шията и лицето. Едната е по-голяма, прилича на тази и се намира на същото място
wart-removal.jpg
wart-removal.jpg (53.36 KiB) Прегледано 2884 пъти
останалите са по-малки, но от известно време започна да ме боли едната от малките, която се намира на врата ми :roll:

Опитах да я премахна по един бабешки начин с малка питка от чесън, но ми изгори кожата около самата брадавица и затова спях да я налагам :oops: Не зная дали останалите брадавици трябва да ме притесняват, но тази, която ме боли, определено е притеснителна. :oops:

Не зная как да постъпя, не зная дали трябва да ме притесняват брадавиците и кои точно са опасните? :?: Можете ли да ми споделите съвет, как да третирам, дали трябва да я оставя докато спре да ме боли и кои брадавици са от притеснителните по принцип? :?: :?
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот red_eyes » 10 Мар 2015, 12:14

За да разбереш колко са притеснителни и колко не са, най-добре е да отидеш на лекар, не е добре да гадаеш така, че лошо може да стане!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот moni.sparrow » 10 Мар 2015, 12:17

Според мен е добре, че си спряла да я налагаш с това чесново чудо, но отиди при дерматолог за всеки случай, не всички се лекуват по един и същ начин :!:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот Lili_pili » 10 Мар 2015, 12:29

Не знам какво се чудите в интернет, има лекари, търсете тяхното мнение, което е истинско!
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот mix_twix » 10 Мар 2015, 12:35

Lili_pili написа:Не знам какво се чудите в интернет, има лекари, търсете тяхното мнение, което е истинско!

и аз това питам :) вярно, че всички най-напред търсим мнение и лечение и чудо в нета, което да ни каже, че всичко е наред, ама все пак има едни хора, които са учили едно известно време, за да казват компетентни мнения. :) Аз не бих експериментирал и да се чудя опасни ли са, ако нещо ме притеснява веднага ходя на лекар.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот S_Milenska » 10 Мар 2015, 15:32

red_eyes написа:За да разбереш колко са притеснителни и колко не са, най-добре е да отидеш на лекар, не е добре да гадаеш така, че лошо може да стане!

Нали! Все пак може и да е нещо супер тъпо и елементарно, а може и да не е, а тази брадавица ми прилича по-скоро на бенка от снимката. :roll:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот Andrey » 10 Мар 2015, 17:20

Е как ще пробваш да я махнеш с бабешки метод, като не си разбрала каква е причината ад я има, всичко наред ли е, супер безотговорно отношение, направо се учудвам, че има такива хора. :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот petttto » 12 Мар 2015, 20:33

За такива неща наистина е най-добре при лекар.






Изображение
petttto
 
Мнения: 14
Регистриран на: 28 Яну 2015, 21:32

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот Локумът » 16 Мар 2015, 10:25

Трябва да си луд ако седиш и си чоплиш брадавицата без да се притесняваш от това. Най-малкото главата ти не е наред. :mrgreen:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Кога трябва да ни притесняват брадавиците?

Мнениеот Slavena » 21 Мар 2015, 21:26

Локумът написа:Трябва да си луд ако седиш и си чоплиш брадавицата без да се притесняваш от това. Най-малкото главата ти не е наред. :mrgreen:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Нали! Но си има бабини рецепти които помагат, не може да се отрече.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Общи здравни теми

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта