Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Pipilota » 22 Юни 2016, 16:27

pravilno написа:Ами няма да ги правите двойни :lol: ! Филия с нещо по избор отгоре и така може да се разминете само с две филии вместо с четири.

Двойните са най-яки, иначе как се прави печен сандвич, като не е двоен?! :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот annydance » 24 Юни 2016, 11:43

Голямо улеснение са тези сандвичи :grin: . Аз ги харесвам най-много под формата на принцеси или запечени във фурната във всякакви вариации.
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Malina » 24 Юни 2016, 14:33

annydance написа:Голямо улеснение са тези сандвичи :grin: . Аз ги харесвам най-много под формата на принцеси или запечени във фурната във всякакви вариации.

И аз, но не мога да се спра с малко! :( Особено ако са направени в микровълновата са адски голяма вкусотия! :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Локумът » 25 Юли 2016, 15:55

Malina написа:
annydance написа:Голямо улеснение са тези сандвичи :grin: . Аз ги харесвам най-много под формата на принцеси или запечени във фурната във всякакви вариации.

И аз, но не мога да се спра с малко! :( Особено ако са направени в микровълновата са адски голяма вкусотия! :)

Хахаха :) Това им е кофти на саднвичите, аз лично с 2 сандвича не мога да се наям, трябва да изям доста! :) А това са си филии и филии и задника си расте и расте.. ;) няма как сандвича да е толкова засищащ, че сам до себе си да ти стигне един слепен сандвич.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Kremiliya » 27 Сеп 2016, 13:57

И мен не ме засища само сандвич, трябва да има доста голямо количество качествена салата покрай него, която да ме засити реално, в един сандвич, колкото и разнообразни неща да слагаш, все си остава филия с 2-3 листа маруля по средата и нещо намазано, няма как да те засити.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 27 Сеп 2016, 15:31

Kremiliya написа:И мен не ме засища само сандвич, трябва да има доста голямо количество качествена салата покрай него, която да ме засити реално, в един сандвич, колкото и разнообразни неща да слагаш, все си остава филия с 2-3 листа маруля по средата и нещо намазано, няма как да те засити.

На мен как ми се е преял един нездравословен сандвич, ама няма как да стане! :mrgreen: Срам ме е даже да си го мисля това, което го искам. :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот ramimni » 27 Сеп 2016, 15:50

rabotnata pchela написа:
Kremiliya написа:И мен не ме засища само сандвич, трябва да има доста голямо количество качествена салата покрай него, която да ме засити реално, в един сандвич, колкото и разнообразни неща да слагаш, все си остава филия с 2-3 листа маруля по средата и нещо намазано, няма как да те засити.

На мен как ми се е преял един нездравословен сандвич, ама няма как да стане! :mrgreen: Срам ме е даже да си го мисля това, което го искам. :)


Защо да не си го позволиш? По-добре един път да си уториш желанието за вкусен, богат сандвич, отколкото да преглъщаш и да се тормозиш. Няма кой знае колко да се надебелее от един-единствен.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Mon_ton » 27 Сеп 2016, 15:51

Те тея които не са богати са най-нездравословни, на времето сандвич означаваше филия с масло и салам отгоре. И сега ми се прияжда понякога, класически сандвич, топъл хляб, салам и масло! Е признавам си не е здравословно, но мога да изям аааааадски много от това :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот Kaya » 17 Окт 2016, 15:20

На маен ми харесват нездравословните сандвичи с кюфте, пържени картофи, домашна майонеза и много богата зелена салата :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Вечеряте ли сандвичи, а какви са възможните им здравословни разновидности, които можем да предложим и на децата си?

Мнениеот silver933 » 17 Окт 2016, 15:27

Kaya написа:На маен ми харесват нездравословните сандвичи с кюфте, пържени картофи, домашна майонеза и много богата зелена салата :)

Да ти кажа тея сандвичи и аз много ги обичам, даже довечера съм сам у нас и мисля точно нещо такова да си бодна. :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

ПредишнаСледваща

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron