Всеки ли може да си прави масаж на ушите и как той влияе при различни проблеми?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Всеки ли може да си прави масаж на ушите и как той влияе при различни проблеми?

Мнениеот Rali_hr » 20 Мар 2015, 13:11

На мен много ми харесва идеята да си направя масаж на ушите, защото ушите са супер важна част от тялото :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Всеки ли може да си прави масаж на ушите и как той влияе при различни проблеми?

Мнениеот Lili_pili » 16 Мар 2017, 16:17

Не съм си правила, но знам, че има добри действия, изобщо по ушите има ммного точки, които действат по различен начин на тялото. Моя позната с акупунктура на ушите свали излишни килограми. :eek:
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Всеки ли може да си прави масаж на ушите и как той влияе при различни проблеми?

Мнениеот m0n4eto » 17 Мар 2017, 15:22

Чувала съм, че масажът на уши има добро действие, пробвала съм, но не виждам особен ефект.
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Всеки ли може да си прави масаж на ушите и как той влияе при различни проблеми?

Мнениеот kalina_216 » 12 Май 2017, 11:13

m0n4eto написа:Чувала съм, че масажът на уши има добро действие, пробвала съм, но не виждам особен ефект.

Мисля, че трябва да се напипат определени точки, а когато не знаеш какви са тези точки, малко вероятно да успееш да ги уцелиш, за да получиш желания ефект.
Аватар
kalina_216
 
Мнения: 292
Регистриран на: 23 Мар 2017, 12:24

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта