Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот PasDeDeux » 18 Мар 2015, 15:00

Все по-често започна да ми се случва да имам необясними болки в коленете. Не ми изглежда много сериозно, но въпреки това е нередно!

Намерих рецепта за издърпване на солите от ставите, която струва ми се, че може и да е ефикасна, но пък необяснимата болка в ставите все от нещо трябва да е предизвикана и това ми се струва като най-логичното обяснение :idea:
Knee-pain.png
Knee-pain.png (51.55 KiB) Прегледано 5023 пъти
Рецептата се състои от липова запарка - шума и цвят, та се надявам някои да е опитвал и да ми даде мнение доколко работи :idea: :roll:
От какво според вас могат да се образуват тези солни отлагания и как да разбера дали това е причината за болката в коленете ми? От друга страна ще се радвам да споделите дали тази рецепта действа, ако пък не вие какво сте опитвали, за да премахнете солните отлагания?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот Andrey » 18 Мар 2015, 15:01

Мисля си, че в голяма степен си измисляш, да не да си покачила някое килце отгоре? :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот zheleva212 » 18 Мар 2015, 15:02

Опитът най-малко не може да ти навреди, тъкмо идва времето на липите, но ако пък те притеснява, според мен е безумно да чакаш!
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот PasDeDeux » 18 Мар 2015, 15:04

Andrey написа:Мисля си, че в голяма степен си измисляш, да не да си покачила някое килце отгоре? :)

Няма да се лъжем, качих някое килце, ама пък чак да не мога да си нося туловището... :x Ама това е добре, че ме подсети, че колене болят и от теглото :idea:
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот Kremiliya » 18 Мар 2015, 15:20

PasDeDeux написа:
Andrey написа:Мисля си, че в голяма степен си измисляш, да не да си покачила някое килце отгоре? :)

Няма да се лъжем, качих някое килце, ама пък чак да не мога да си нося туловището... :x Ама това е добре, че ме подсети, че колене болят и от теглото :idea:

Не е шега работа, може и наистина да имаш килограми в плюс и от там да са ти проблемите :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот Krum » 18 Мар 2015, 15:35

Не е ли по-добре първо да се консултираш с лекар, все пак може и друго да е, а не солни отлагания, които да лекуваш с компрес... :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Мар 2015, 16:10

Krum написа:Не е ли по-добре първо да се консултираш с лекар, все пак може и друго да е, а не солни отлагания, които да лекуваш с компрес... :roll:

Най-логично да! Аз ако съм на твое място на първо време ще потърся лекарски съвет, защото много често от самолечение може да си навредим много повече, отколкото ако си потърсим направо лекаря.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот Elica » 18 Мар 2015, 17:16

Може всяка една необяснима болка да значи много неща, наистина е по-добре първо да минеш консултация с лекар, за най-сигурно :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Необяснимата болка в ставите означава ли, че имаме солни отлагания?

Мнениеот Malina » 20 Юли 2015, 15:41

Не е ли свързано отново с артрит и евентуално появяващ се такъв?!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта