Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот MGB » 18 Мар 2015, 16:32

Интересно ми стана дали е възможно човек, който не танцува професионално или дори за самото хоби да впечатли съответния пол с танц :idea: :?

Ммм... доведе ме до този въпрос една интересна статия, в нея търсиха отговор на този въпрос и се допитаха до науката :idea: Оказва се, че това момче би било доооста харесвано :idea: :idea: :lol:
boy-dance.jpg
boy-dance.jpg (21.3 KiB) Прегледано 1037 пъти
понеже това, че някои хора движат повече главата си, както и десния си крак се оказва от особено значение, за да бъдат харесвани от дамите, в случая :idea: :mrgreen:

Оказва се, че дори и да не си професионален танцьор и да не танцуваш за самото хоби, може да впечатлиш съответния пол с танц стига да се погрижиш за тези две основни неща :o :lol:
Бихте ли си направили експеримент другия път в любимата си дискотека, опитайте да раздвижите повече десния си крак и главата, нека след това обсъдим резултата :D
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот red_eyes » 18 Мар 2015, 16:35

Така или иначе, когато съм в дискотека рядко мога да стоя на едно място, постоянно се движа, та не мога да кажа дали мога да си харесам някой мъж само заради начина, по който се движи, но определено ми правят впечатление мъжете с добра координация :D :D :D
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот YoLindi » 18 Мар 2015, 16:39

Определено съм получавала повече покани да се присъединя към мъжка компания, когато танцувам в клубове, но не смятам, че е заради десния крак или въртенето на главата :lol: :lol: :lol:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот Anka » 18 Мар 2015, 16:44

О, да, особено ако не се мятат някакви гюбеци разбира се! :) Един мъж обаче си мисля, че е по-привлекателен, като тежко си седи на масата, а жената да танцува в скута му.. типично по дискотечно! :oops: :lol: :mrgreen:
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот Elica » 18 Мар 2015, 17:10

Жените мисля, че много привличат мъжете с танц, докато обратното е друго нещо вече ;))
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот mix_twix » 18 Мар 2015, 18:10

Зависи, ако видя някоя да ми се мята насам натам като скумрия на сухо доста резервирано ще подходя към нея ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот Lollipop » 19 Мар 2015, 08:04

Със сигурност е привлекателен, особено мъжете много се впечатляват, аз съм любопитна, им али жени, които харесват мъжете да танцуват, тях сякаш ги е срам ми се струва, или може би ще им се развали мъжкия вид .. :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот Andrey » 19 Мар 2015, 14:21

Мисля, че жените могат да бъдат много привлекателни, но мъж и танци не ми се връзва сякаш. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Мар 2015, 12:50

Както и се казва покажи как съ мяташ!:))) Никога не съм можела ни да се мятам, ни да танцувам, за щастие това не ми е потрябвало хахаха ;) Но много дами съблазняват с танци, ама то не е показване на извивки, та на деколтета.. танца си е жива еротика :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Смятате ли, че чрез танц можете да бъдете привлекателни за съответния пол?

Мнениеот qwerryyy » 24 Мар 2015, 13:31

За мен танцът е супер важен и добър начин да изразиш себе си и наистина да съблазниш някой мъж! Задължително е всяка жена да може д атанцува :)
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта