По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Lilly_milly » 19 Мар 2015, 15:37

Скоро си мислих да преустановя липсата си на самочувствие, добавяйки няколко кубика в гърдите си и като се замисля, нищо лошо не виждам в това :!:

Предполагам, че не съм съвсем права, понеже не може да няма нещо, с което да не вредят имплантите в гърдите, все нещо не е както трябва, предполагам, особено в момент, когато решиш да имаш дете, съответно да го кърмиш :idea:
Странното, че днес по телевизията чух, че са открили, че вид рак се причинява именно от имплантите в гърдите и това ми дойде вече в повече :idea:
big.jpg
big.jpg (15.75 KiB) Прегледано 1383 пъти
Не мога да си представя с какво имплантите в гърдите биха предизвикали раковите клетки да станат такива :idea: :?

Не искам нищо фрапиращо, по-скоро нещо, което да отговаря на физиката ми, но не зная дали от големината на имплантите може да зависи вредата, която евентуално могат да ни нанесат! :roll:
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Ginger » 19 Мар 2015, 15:40

Не смятам, че са ни необходими подобни импланти, за да имаме самочувствие, тогава няма да се притесняваш нито от това как ще кърмиш, нито от това какви други вреди могат да ти донесат!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Mon_ton » 19 Мар 2015, 16:13

Много искам да си сложа голям бюст, сега като родя се надявам да си сложа импланти :) уж приятелят ми ми е обещал! :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Elica » 19 Мар 2015, 17:30

Мен винаги ме е било страх да си сложа нещо в тялото, било имплант или друго! :lol: :lol: :lol: Все си представям, как се сраства с плътта ми! :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Malina » 19 Мар 2015, 17:53

Не бих си сложила импланти, не мисля, че има нужда, то дори е по-модерно да си с малки гърди, защо и кой би търсил този евтин ефект?! :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Slavena » 19 Мар 2015, 18:03

Мечтая си да си сложа гърди, сега събирам пари, когато някой даде някой лев на малкия и аз вземам за гърдите! :mrgreen:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Ваня Стойчева » 19 Мар 2015, 18:14

Slavena написа:Мечтая си да си сложа гърди, сега събирам пари, когато някой даде някой лев на малкия и аз вземам за гърдите! :mrgreen:

Ти имаш страшна мечта, а парите на детето ти ще отидат за велика кауза ;)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот kauda » 02 Апр 2015, 13:47

Абе рисковано си е, ако се спъне някоя напомпена на улицата няма ли се взриви направо? :lol:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Pipilota » 03 Апр 2015, 09:59

kauda написа:Абе рисковано си е, ако се спъне някоя напомпена на улицата няма ли се взриви направо? :lol:

И мен винаги ми се е виждало страшно и опасно, може да се спукат по всяко време, нали? :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: По какъв начин могат да навредят имплантите в гърдите?

Мнениеот Bambaa » 26 Авг 2015, 16:36

Pipilota написа:
kauda написа:Абе рисковано си е, ако се спъне някоя напомпена на улицата няма ли се взриви направо? :lol:

И мен винаги ми се е виждало страшно и опасно, може да се спукат по всяко време, нали? :)

Стига де, защо така се подигравате с момичетата, един ден си представи на щерка си така да говориш, никога не се знае... :|
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта