Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Snejna » 26 Мар 2015, 17:03

kauda написа:Харесва ми как звучи и ако може да се случи бих го направила с радост! :mrgreen: Но не мисля, че е възможно по подобен начин да се поддържа любовта, освен ако не хапвате и не пийвате влюбчиви храни заедно :)

Звучи ми абсурдно просто! Момичето иска да яде шоколад и да е щастливо влюбено, мило, мило! :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Апр 2016, 14:23

Аз вече започвам да си мисля, че има подобна възможност. :) Като виждаме колко идиотски двойки и след толкова тормоз и проблеми продължават да съществуват съм склонна да си мисля, че проблем има по-скоро. ;)
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Локумът » 19 Апр 2016, 15:07

marsu написа:Аз вече започвам да си мисля, че има подобна възможност. :) Като виждаме колко идиотски двойки и след толкова тормоз и проблеми продължават да съществуват съм склонна да си мисля, че проблем има по-скоро. ;)

Може да си правят черни магии. :twisted: Точно толкова възможно ми звучи, колкото ми звучи и това да си повлияеш, за да обичаш някой, кви са тея глупости?!
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот analizatorka » 19 Апр 2016, 16:39

Абе самовнушението е голяма работа, но все някога и по някакъв начин разбираш, че си се заблуждавал в чуствата си към някого или ще признаеш пред себе си, че чувствата вече ги няма. Не мисля, че човек може да бъде вечно влюбен. А насила да се опитваш да си такъв не виждам как ще стане.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Mon_ton » 01 Юни 2016, 13:25

analizatorka написа:Абе самовнушението е голяма работа, но все някога и по някакъв начин разбираш, че си се заблуждавал в чуствата си към някого или ще признаеш пред себе си, че чувствата вече ги няма. Не мисля, че човек може да бъде вечно влюбен. А насила да се опитваш да си такъв не виждам как ще стане.

Добре де, няма ли я вечната любов, да си щастлив с човека до себе си, да го обичаш, да се радваш да си с него, да обичаш да те прегръща и целува? Къде отива това?! И най-вече какво се случва после...?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот kalinka-kuku » 27 Окт 2016, 10:13

kauda написа:Харесва ми как звучи и ако може да се случи бих го направила с радост! :mrgreen: Но не мисля, че е възможно по подобен начин да се поддържа любовта, освен ако не хапвате и не пийвате влюбчиви храни заедно :)

Абе може малко да се помогне, да се задържи любовта, но всичко това би било фарс, ако почне да изчезва не мисля, че се връща.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот analizatorka » 02 Ное 2016, 23:51

Малко са щастливците и мъдрите, които си връщат любовта и успяват да я пазят над всичко. Това е състояние на духа и мисълта.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот kalinka-kuku » 14 Фев 2017, 11:21

analizatorka написа:Малко са щастливците и мъдрите, които си връщат любовта и успяват да я пазят над всичко. Това е състояние на духа и мисълта.

Някой път това не стига, просто тя си отива, колкото и да се правят, че това не се случва.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Lyomi » 14 Фев 2017, 11:58

Когато нещо го няма или вече си е отишло, какво можеш да направиш, за да се върне? Или как да се накараш да обичаш повече от преди? И любовта си има възходи и падения, но не разбирам как можеш насила да се накараш или да повлияеш на тялото си да изпитва чувства или още повече чувства.
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Предишна

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта