Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Съвети за родители, отношения между тийнейджъри и възрастни, трудни въпроси

Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот magda » 25 Мар 2015, 13:08

Не смятах, че е възможно любовта да си е чиста химия, но попаднах на статия, която го потвърждава на 100% и мисля, че мога да й вярвам! Мисля, че тази картинка олицетворява напълно чувствата ми, затова и споделям с вас, предполагам, че ще има и хора, които да се съгласят с мен, тъй като са изпитвали това чувство! :idea:
orig.jpg
orig.jpg (48.53 KiB) Прегледано 1036 пъти
Хванах се за нея тъй като имам един проблем с влюбването, твърде влюбчива съм и твърде бързо ми омръзват тези момчета. :idea: Не съм сигурна дали това е мой проблем или на момчетата, но във всеки случай аз излизам кривата, въпреки че точно тяхна е грешката, че не могат да ме задържат и интереса ми. :(

Смятате ли, че ако хапваме повечко шоколад, например, бихме могли да бъдем по-щастливи, съответно и по-влюбени? Възможно ли е чрез храна или по някакъв друг начин да повлияем на тялото си и да останем по-дълго щастливи! :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот red_eyes » 25 Мар 2015, 13:16

Няма начин да направиш подобно нещо, за съжаление, по-скоро проблемът е в главата ти, ако го намираш за проблем, явно не, но може би си просто объркана, опитай да си изясниш чувствата без да си с някого!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот nadqta » 25 Мар 2015, 13:22

Странна птица си ти, но и аз не мисля, че има какво да ти помогне, нито шоколад, нито нещо друго могат да са от полза! :idea:
nadqta
 
Мнения: 406
Регистриран на: 29 Окт 2014, 11:23

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Anka » 25 Мар 2015, 13:27

:lol: :lol: :lol: Мисля, че е време да пробваш по-различни неща в любовта и във взаимоотношенията с половинката си.. Пробвала ли си нещо по-различно от традиционното? Дори може и срещите ви да протичат еднотипно и това да ти е скучното, бъди ти по-активна в двойката и предлагай нови и различни неща, за да провокираш интереса на гаджето ;)
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Мар 2015, 16:56

Не е от яденето да знаеш, аз колко ям ама не се чувствам по-влюбена, даже взех да се разлюбвам вече хаха :)))
Сигурно при теб се дължи на това, че още не си намерила човекът с главното Чъ! :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Mon_ton » 25 Мар 2015, 17:49

Това не е от тялото, а от случващото се покрай нас, от човека до нас и какво ли още не, не е защото ядем много шоколад, или си лягаме рано.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот Slavena » 25 Мар 2015, 17:58

Ми ще си решиш, че искаш да си влюбена и ще си останеш влюбена, не е толкова лесно, така или иначе влюбването е по-скоро решение на главата, отколкото на сърцето :Р
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот kalinka-kuku » 26 Мар 2015, 13:33

не е възможно да останеш влюбен за по-дълго време, според мен - или си влюбен, или не си, няма рецепта с която да поддържаш любовта и тя да е свързана с яденето и пиенето.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот miron » 26 Мар 2015, 15:52

Не е възможно по такъв начин да поддържаш любовта си, тя е съвкупност от усещане и желание и т.н. в двойката, а не е ядене и пиене.
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Възможно ли е така да повлияем на тялото си, че да останем влюбени за по-дълго?

Мнениеот kauda » 26 Мар 2015, 16:10

Харесва ми как звучи и ако може да се случи бих го направила с радост! :mrgreen: Но не мисля, че е възможно по подобен начин да се поддържа любовта, освен ако не хапвате и не пийвате влюбчиви храни заедно :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Следваща

Назад към Тийн свят

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта