Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот borkova » 26 Мар 2015, 13:19

Всичко що е детоксикиращо, от едно време насам е супер модерно и супер полезно :!: Като оставим на страна, че е модерно, ми се иска и на мен да прочистя организма си, но не разбирам дали имам нужда от това? :roll:

Все ще намеря начин, тъй като вече излязоха твърде много препарати с тази цел, а и особено много информация за храни, които могат да се ползват за това, но работата е там как да разбера дали имам нужда да прочистя организма си и може ли да ми стане нещо, ако съм решила да се прочиствам, а в същото време нямам нужда от това? :roll:
Fatigue.jpg
Fatigue.jpg (29.04 KiB) Прегледано 1228 пъти
Обикновено имам нужда от повечко сън, но не смятам, че умората може да е симптом, че имам нужда от прочистване или е точно така? :roll:
Според вас какви са знаците, че се нуждаем от прочистване на организма? :roll:
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот magda » 26 Мар 2015, 13:23

Точно умората е един от признаците, че човек има нужда от прочистване на организма :idea: А също и кожните проблеми, но нищо няма да ти стане ако си направиш прочистване, дори и да не усещаш нужда :idea:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот Elica » 26 Мар 2015, 13:49

И според мен умората е много показателна за това, че имаш нужда да презаредиш батериите ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот miron » 26 Мар 2015, 15:45

Вече явно имаш всички симптоми на нужда от почистване на организма, така че не чакай, а си избирай някой удачен вариант за себе си и действай. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот kauda » 26 Мар 2015, 16:11

Напротив, симптомите могат ад бъдат точно такива - умора, прекалена сънливост, мързел дори :mrgreen: , включително и замърсена кожа, чупливи нокти, всичко това са симптоми на желанието на организма ти да бъде пречистен. :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот Rali_hr » 26 Мар 2015, 16:40

Всеки месец си правя по 3 дена детоксикация, като хапвам само плодове и се чувствам супер ;))
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот Andrey » 26 Мар 2015, 17:22

Колкото ти е по-зор сутринта да ставаш, толкова по-важно е да се погрижиш за организма си, не всичко е пролетна умора! :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот Pipilota » 27 Мар 2015, 10:38

Когато усещам тежест в корема, уморена съм и изнервена от всичко и всички около мен точно тогава осъзнавам, че имам нужда от едно прочистване за 3-4 дена след това съм нов човек, сякаш всичко отрицателно просто е изчезнало :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот annydance » 08 Юли 2015, 14:43

Pipilota написа:Когато усещам тежест в корема, уморена съм и изнервена от всичко и всички около мен точно тогава осъзнавам, че имам нужда от едно прочистване за 3-4 дена след това съм нов човек, сякаш всичко отрицателно просто е изчезнало :)

Обикновено при мен се получава това преди цикъл и по време на цикъл си правя прочистване, тъй като благодарение на ПМС-то съм изяла шоколади с килограми :mrgreen:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Как разбираме, че е време да прочистим организма си?

Мнениеот Pipilota » 09 Юли 2015, 10:28

annydance написа:
Pipilota написа:Когато усещам тежест в корема, уморена съм и изнервена от всичко и всички около мен точно тогава осъзнавам, че имам нужда от едно прочистване за 3-4 дена след това съм нов човек, сякаш всичко отрицателно просто е изчезнало :)

Обикновено при мен се получава това преди цикъл и по време на цикъл си правя прочистване, тъй като благодарение на ПМС-то съм изяла шоколади с килограми :mrgreen:

Аз нямам симптоми преди цикъл, но когато си хапвам повече после задължително си правя разтоварващ ден.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron