Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот MerryPop » 29 Мар 2015, 17:31

След раждането на второто дете нещата се влошиха още повече. Вече в очите на съпруга ми не съм жена, а по-скоро майка, :( не съм убедена дали ме чувства като неговата майка, но със сигурност ме вижда като майка на децата му, което е достатъчно, за да преустановим почти напълно интимните си взаимоотношения! :cry:

Чувствам се отчаяна, тъй като имам нуждата да бъда и да се чувствам като жена, особено в неговите очи, а не като перачката и миячката в къщата, та дори те са секси и мъжете по всички филми изневеряват с тях!!! :evil:
image.jpg
image.jpg (20.68 KiB) Прегледано 6886 пъти
На пръв поглед семейството ни е иделично, но реално не стоят така нещата по отношение на взаимоотношенията със съпруга ми и смятам, че и той го вижда :!:

Дайте ми съвет, как отново да бъда жена в очите на съпруга ми! Какво да направя, за да възвърна страстта между нас и да се почувствам желана! :roll: Смятате ли, че това е изцяло работа на съпруга ми, а какво мога да направя аз по въпроса?!
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот BeenieGal » 29 Мар 2015, 17:35

За мен изцяло е грижа на жената да накара мъжа до нея да я желае отново! Зная, че е трудно и че с две деца е многократно по-трудно, но с хубаво бельо и свещи, например, едва ли нормален мъж би отказал на съпругата си една страстна нощ и нека това бъде само началото, други мами предполагам ще се включат за още идеи!
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот maminka » 29 Мар 2015, 17:39

Напълно разбирам за какво ми говориш, още повече, че сте млади хора, а и сексът със сигурност мога да твърдя, че укрепва връзката, но ако са малки децата просто изчакай да отмине този период, за да можеш да ги оставяш при близки, които ви помагат и след това може да отприщиш фантазиите си и да ги изпълняваш!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2015, 07:12

Затова децата трябва да имат собствена стая, хехе :)) В американските книги дори пише още на 6м. да ги изпращаме в тяхната стая. :) А ние със съпругът ми имахме един период от година и половина, в който бяхме правили не повече от 2-3 пъти секс, минавахме само с целувки за лека нощ, понеже детето спеше при нас (нямаше къде). Направихме му собствено местенце след известно време и нещата си дойдоха на мястото, тъй че и при вас да не е същото положението, ако детето е наблизо, може би се чувства неудобно. :) А и си представи и за себе си колко пъти си му казвала, че не искаш НИЩО понеже в главата ти са само памперси. :) Мъжете не са роботи, за да са на повикване и на подсвиркване, това ги обижда ;)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Мар 2015, 14:41

rabotnata pchela написа:Затова децата трябва да имат собствена стая, хехе :)) В американските книги дори пише още на 6м. да ги изпращаме в тяхната стая. :) А ние със съпругът ми имахме един период от година и половина, в който бяхме правили не повече от 2-3 пъти секс, минавахме само с целувки за лека нощ, понеже детето спеше при нас (нямаше къде). Направихме му собствено местенце след известно време и нещата си дойдоха на мястото, тъй че и при вас да не е същото положението, ако детето е наблизо, може би се чувства неудобно. :) А и си представи и за себе си колко пъти си му казвала, че не искаш НИЩО понеже в главата ти са само памперси. :) Мъжете не са роботи, за да са на повикване и на подсвиркване, това ги обижда ;)

Права си, че това ги обижда, което е странно, тъй като създалата се представа за мъжете не е точно такава :idea: Ние този период не сме го преминали толкова сложно, не помня как е било, не ми е правило впечатление :roll: надявам се и на мъжа ми :oops: :)
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот mix_twix » 30 Мар 2015, 14:49

Не е лесно в такива ситуации, но нещата могат да се оправят ;))
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот qwerryyy » 30 Мар 2015, 16:22

Защо не пробваш с някои чисто женски тактики, вземи разкарай децата при някоя баба за вечер- две, а вие да се отдадете на любов и спокойствие ;))
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот dinkog » 30 Мар 2015, 16:42

qwerryyy написа:Защо не пробваш с някои чисто женски тактики, вземи разкарай децата при някоя баба за вечер- две, а вие да се отдадете на любов и спокойствие ;))

МНого добър съвет, точно това е начина отново да се събуди интереса, трябва за малко жените да спират да бъдат майки на децата си ида се сетят, че са и жени :)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот kauda » 30 Мар 2015, 17:04

Не е лесно, но се старай да не изтървеш момента, че после да не ви охладнеят чувствата много и да е късно за връщане назад... :roll:
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Как да бъда отново жена в очите на съпруга ми?

Мнениеот Pipilota » 31 Мар 2015, 10:10

А говорили ли сте по въпроса? Може да има някаква причина и да е временно, защо не обсъдите проблема?
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта