Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот dessiblond » 29 Мар 2015, 21:14

Чух нещо особено обадеждаващо, относно премахването на целулита и бързам да разпитам колкото е възможно повече хора за това!
Вярно ли е, че маслото от канела може да се използва за премахване на целулита? :?:

Тази зима натрупах около 4-5 излишни килограма и веднага забелязах, че ми се появи портокалова кожа, т.е. целулит! :evil: :evil: Малко съм притеснена, тъй като до сега съм нямала и не зная как ще го премахна, но нямам никакво намерение по този начин да ходя на море и плажове това лято! От друга страна не мисля са стигам пък до тук! :twisted: :mrgreen:
image.jpg
image.jpg (18.34 KiB) Прегледано 2022 пъти
Много се надявам маслото от канела наистина да дава този резултат и да успея да премахна целулита с него, но не зная дали не е необходим някакъв по-специален вид масаж? :roll:
Какво ще кажете - използвали ли сте масло от канела, как ще успея според вас да премахна целулита само с него и какъв масаж е необходим за тази цел? :?
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот Lilly_milly » 29 Мар 2015, 21:18

Целулита трудно се премахва и поне по това, което наблюдавам по себе си е, че с времето все по-трудно се премахва! Според мен може да опиташ с маслото от канела, но потърси и някакви видове антицелулитни масажи из ютюб, за да си по-сигурна в ефекта и да не се мажеш напразно!
Lilly_milly
 
Мнения: 245
Регистриран на: 16 Дек 2014, 14:32

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот gomez123 » 29 Мар 2015, 21:21

Много се надявам да успееш, но за съжаление до сега не съм попадала на такъв случай някой да си е премахнал целулита в домашни условия!
gomez123
 
Мнения: 246
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 11:42

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Мар 2015, 07:03

Не ми се вярва, че ще можеш да се отървеш по този начин от целулита, то май няма начини всъщност. Само спорт и яка диета ти трябват, те най-малките килца най-трудно се свалят, ние с много сме спокойни поне. ;) Целулита ни е последния проблем. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот magda » 03 Апр 2015, 15:51

Спорта е майката и дишането, трябва да се диша, иначе за никъде не сме! Не само целулита ще махнеш, ами и всичките излишни килца!
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот Kremiliya » 03 Апр 2015, 16:15

magda написа:Спорта е майката и дишането, трябва да се диша, иначе за никъде не сме! Не само целулита ще махнеш, ами и всичките излишни килца!

И аз дишам, но съм станала 100 кг, явно не дишам достатъчно? :?:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот annamaria » 27 Апр 2015, 14:50

То и целулита или си го имаш или не. Както има много дебели жени, които нямат, така има и щеки с целулит.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот M.Tasheva » 28 Апр 2015, 16:54

annamaria написа:То и целулита или си го имаш или не. Както има много дебели жени, които нямат, така има и щеки с целулит.

До колкото съм запозната съществува и т. нар. воден целулит, та е възможно да се се премахне от раз и да се появи по този начин, просто заради задържането на течности!
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот Kremiliya » 29 Апр 2015, 12:17

Не мога да си обясня, защо изобщо имаме целулит! :( Те и мъжете имат, но умело го прикриват под дебел слой косми. :mrgreen:
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Използвали ли сте маслото от канела за премахване на целулита?

Мнениеот annamaria » 04 Май 2015, 11:35

Целулитът е заболяване на съединителната тъкан.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта