Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот веселказасмяна » 30 Мар 2015, 14:59

Преди години си спомням, че по телевизията вървеше реклама за лепенки за отслабване, които даваха, че уж са с невероятен ефект. Тогава бях бременна и не можех да си лепя такива неща, но пък сега нищо не ме спира, плюс това имам нужда от тези лепенки!

Сега ги открих отново подобни лепенки за отслабване, но не зная как действат, дали потискат апетита или по друг начин те карат да отслабваш, но много искам да ги изпробвам :idea: Не е сложно, а и цената им беше доста добра :idea:
weight-loss-patch.jpg
weight-loss-patch.jpg (12.38 KiB) Прегледано 4945 пъти
Какви резултати според вас биха дали лепенките за отслабване и мислите ли, че са постижими посочените резултати - за десет дни да свалим до 4,5 кг. :roll:
Много се надявам да има хора, които да са опитвали, за да ме посъветват дали да си взема от тези лепенки за отслабване и доколко е реален този резултат :?: :!:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот belleville » 30 Мар 2015, 15:04

Една приятелка носи цял месец и да, намаля й апетита, но нямаше видима разлика :idea: Според мен си е жива набутвация това :!:
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Ginger » 30 Мар 2015, 15:06

Свалени по този начин килограми, мисля, че прекалено бързо се завръщат, така че мен от тази гледна точка би ме било страх да използвам лепенки за отслабване. Плюс, че като не зная какъв им е състава и как действа - още повече!
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Lili_pili » 30 Мар 2015, 15:40

Не вярвам, че някакви лепенки биха помогнали, но не пречи да пробваш, при теб може д аима резултат, ако достатъчно добре си го вглъбиш особено! :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот dinkog » 30 Мар 2015, 16:45

И целия да се облепиш в лепенки ако по цял ден ядеш дюнери няма как да стане номера, тъй че пак опираме до добрите стари диети ;)
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот miron » 31 Мар 2015, 14:59

dinkog написа:И целия да се облепиш в лепенки ако по цял ден ядеш дюнери няма как да стане номера, тъй че пак опираме до добрите стари диети ;)
НАЛИ! Но винаги искаме по лесния и по бързия начин да минем с темата за отслабването и да не се стараем толкова, а само да жънел резултати. :)
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Neven498 » 02 Апр 2015, 11:20

Тази работа с лепенките ми е малко шменти-капели на мен! Не мисля, че нещо, което очевидно натрупва определени съставки в организма, ще окаже благоприятно влияние след спирането му... Така, ако проработят (защото и това е под голям въпрос), най-малкото ще се получи йо-йо ефект. Или в още по-лошия вариант - пристраствяване. Кой иска да се върне към онова, от което бяга?!
Аватар
Neven498
 
Мнения: 528
Регистриран на: 30 Мар 2015, 16:07

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Malina » 02 Апр 2015, 11:59

НЕ съм чула и видяла досега някой да е казал отслабнал с лепенки, тъй че не си струва да си давате парите за тези неща, същото като лепенки за спиране на цигарите - ала бала :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Krum » 02 Апр 2015, 12:50

Malina написа:НЕ съм чула и видяла досега някой да е казал отслабнал с лепенки, тъй че не си струва да си давате парите за тези неща, същото като лепенки за спиране на цигарите - ала бала :)

И на мен ми се вижда направо като едно и също :))
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Лепенки за отслабване – как действат, опитвали ли сте?

Мнениеот Pipilota » 03 Апр 2015, 10:00

Дали наистина действат, според мен е повече плацебо ефект, мисля си, че трябва да се направи проучване - на 20 жени да залепим такива лепенки, на други 20 обикновени и да видим резултатите след 2 месеца. :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта