Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Мнениеот Kaya » 07 Яну 2017, 21:44

Pipilota написа:Кърпичкитеот лидл използвам след всяко готвене, акогато не ме мързи, демек веднъж на 2-3седмици изгърквам с циф и мекичка гъба. Нямам проблеми с мръсотията, защото успявам да поддържам добървид, т.е. въпреки рядко тоползване на препарат, не е мръсно.

Да,м много с ехубави и аз ги ползвам. Виждала съм в Джъмбо и кауфланд но от тях не съм вземала, преди години от лидл взех за първи път и така си и продължих. Изобщо на Лидл от продуктите за хигиена и чистене съм много доволна.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Мнениеот mimeto90 » 09 Яну 2017, 16:31

Аз си купувам специален препарат за керамични плотове на Астониш, върши страхотна работа.
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Мнениеот vanusha » 04 Май 2017, 18:09

Вече го търкам само с лимон, много добре с епочиства, не съм очаквала дори! Затоплям котлона и измивам с лимон!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Мнениеот Mon_ton » 03 Юни 2017, 19:48

Докато готвя до мен имам една кърпа и препарати за стъкло от Лидд W5, катко и техките кърпички, които са за почистване на печки и изобщо на кухнята. Ако готвя нещо на единия котлон, преди да сложа на другия, забърсвам, за да моге ако е имало някакви капки да ги почистя, преди да пусна котлона и да започне да загори. По този начин мога да кажа, че поддържам в изключително добро състояние на плота си. Вече го имам от 4 години и е като нов.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Как чистите керамичния плот, така че да не се надраска?

Мнениеот Lili_gagarin » 05 Юни 2017, 12:07

И аз ползвам на ЛИДЛ кърпичките за плота. Не са скъпи, а в същото време почистват добре, премиство е, че не остават власинки по плота след това.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта