Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот fairy » 07 Сеп 2016, 11:08

m0n4eto написа:ако нямаш натрупвания около корема, някой път и неправилната стойка има значение за това да изглежда, че човек има шкембенце.


Да, ако се прегърбва и седи или ходи все така също може да изглежда с нагънат корем :smile: . Аз винаги съм се чудила на някои хора как нямат никакви тлъстини на корема и като се сгънат само кожата им се нагъва, без да личат тлъстинки. Само от коремни преси ли става това нещо :scratchheadblue: ?
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот silver933 » 13 Сеп 2016, 15:40

Е, то като седнеш, нормално да ти се нагъне корема и да се нагъне и само кожата, иначе има нещо сбъркано в позата. Но коремните преси се говори, че нямат голям ефект върху оформянето на мускули, други упражнения са по-подяходящи. Йога и пилатеса доста помагат за оформянето на перфектен корем.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот zagrijena » 13 Сеп 2016, 17:25

На мен не ми вършат никаква работа коремните преси. Стои си ми коремчето, вярно, понамалява, но не и да стане плоско като дъска :lol: .
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот Yarost » 16 Сеп 2016, 10:06

Ми те коремните преси могат да укрепят мускули, ама мазнинките отгоре си стоят. И така, и по 500 на ден да правиш, пак си имаш корем. От където и да иска човек да маха мазнини, вариантите са или режим със стриктна диета и спорт, за да стопява общо или козметични процедури и хирургични интервенции за по-конкретните места, които го притесняват.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот qwerryyy » 14 Мар 2017, 16:20

Областта на корема най-трудно се регулира, там може да се повлияе най-вече с диета но и физическите упражнения са много важни. Изобщо при корема, не може едното без другото. Дори и някои от най-зарибените спортисти , отделят много време, за да оформят плочките на корема си.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот renetka » 28 Апр 2017, 11:01

qwerryyy написа:Областта на корема най-трудно се регулира, там може да се повлияе най-вече с диета но и физическите упражнения са много важни. Изобщо при корема, не може едното без другото. Дори и някои от най-зарибените спортисти , отделят много време, за да оформят плочките на корема си.


Тези тлъстини по корема са ужасна работа, от мен да го знаеш. Още се боря с този проблем. Ходя два пъти на фитнес и гледам да се храня с не толкова мазни храни, но нямам чак такова време като на спортистите, че да си извая тялото и да имам плочки. Мислех варианта липосукция, обаче, попаднах на друг алтернативен метод и намерих клипче, което ти споделям https://www.youtube.com/watch?v=J7os61vLhpg (може да го погледнеш ако имаш време)
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Възможно ли е да стопим коремчето само с диета?

Мнениеот Локумът » 28 Апр 2017, 11:30

Някой път проблемът не е толкова в липсата на диета, а точно в това, че корема не е изваян и оформен правилно, което няма да стане с някакви уреди, които ви пържат, трябва си спорт. Млади момичета, без семейства как може да нямате по 30-40 минути на ден за спорт? :shock:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron